{ "type": "gtmStart" }

Yenilik, DNA'mızdırYeniliğin, başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Yenilik, DNA'mızdır

Tefal'de hepimiz ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve günlük yaşantınızı daha iyi hale getirecek yeni çözümleri, ürünleri ve hizmetleri hayal edebilmek için teknoloji, ergonomi, günlük ürün kullanımı ve tüketicinin alışkanlıkları konusundaki teknik uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Alışkanlıklarınızı en iyisi için değiştirecek yenilikleri önermemizin yolu, sizi dinlemektir.

Tefal "yeniliği"nin anlamı nedir

Araştırma ve geliştirme ekibimizin gözü, sürekli olarak son teknolojilerin ve son tüketici beklentilerinin üzerindedir.

Yenilik arayışımız içinde, temel ev aletlerinin çok daha ötesinde yeni alanlar keşfediyoruz. Dünyada İlerliyoruz: üniversitelerle görüşüyoruz ve onların yemek pişirme süreçleri gibi özel alanlardaki araştırmalarını değerlendiriyoruz, ayrıca herkesin ustalaşacağı, en yüksek kalitede mutfak gereçleri ve aletlerini sunmak için çok yakın bir şekilde çalıştığımız Jamie Oliver gibi usta şeflerle görüşüyoruz. Türkiye de ise usta şefimiz Arda Türkmen ile uzmanlığımızı pekiştiriyoruz.

Özel yenilik portalımızı keşfedin ve burada bazı büyük yeniliklerin örneklerine bakın!


Actifry

Sağlığınız için yenilikler

Yenilik, DNA'mızdır

Çok az yağla evde patates 

kızartma fikri çok uzun zaman önce filizlendi ve yemek pişirme sürecine odaklanan Fransız üniversitelerindeki araştırmalarımız aracılığıyla bu soruya farklı bir açıdan yaklaşma imkanı bulduk. Bu yeni bilgi bizim yağın yemek pişirmedeki hassas rolünü ve dışı çıtır çıtır, içi yumuşak bir kızartma yapmak için gereken kesin parametreleri anlamamızı sağladı.

Bu süreci geliştirdikten ve bunda ustalaştıktan sonra, bunu bir ev aletine uygulamamız gerekliydi. Herkesin aradığı kalite ve sonuçları elde etmek, ancak beş nesil prototip ve çeşitli organoleptik testlerle mümkün oldu.

ActiFry bu şekilde doğdu. Ve şimdi bu aşçılık yolculuğunu devam ettirmek için size güveniyoruz.

Videoyu izleyin


Freemove

 

Tam bir hareket özgürlüğü için, kablosuz ütüyü keşfedin!

Çevik Freemove, tamamen kablosuzdur. Ütü tahtasına fiziksel olarak takabileceğiniz ince tabanı, duvardaki prize takılabilir ve ütüyü şarj eder.

Sürekli şarj: ütü, her mikro dinlenme arasında yeniden şarj edilmek üzere tabana yerleştirilir (kablolu ütüde olduğu gibi arka kısmına değil).

Ergonomik taban: Taban, ütü yapan kişinin doğal yatay hareketine göre adapte edilmiştir. Şok emici kubbesi, ütüyü kolaylıkla yerine yerleştirmeye yardımcı olur.

Videoyu izleyin


Thermo-Spot®

ile kusursuz yemek pişirmenin sırrını keşfedin!

Yenilik, DNA'mızdır

Mükemmel yemek pişirmenin kilit noktasının tavanızı uygun şekilde önceden ısıtmak olduğunu biliyor muydunuz? Tıpkı pişirme öncesinde fırınınızın önden ısıtılması gerektiği gibi, eğer en iyi yemek pişirme sonuçlarını almak istiyorsanız, tavanızı önceden ısıtmalısınız.

Thermo-spot®, sevdiklerinize mükemmel yemekleri güvenli bir şekilde pişirmenize yardımcı olan bir ısı göstergesine sahiptir.

 Nasıl çalışır Basittir. Tavanızın tam içinde, ideal pişirme sıcaklığına erişildiğinde kırmızıya dönüşen bir gösterge vardır.
Isıtmadan önce, Thermo-spot® damgası açıkça görünür haldedir. Tava ısındıkça renk değişmeye başlar.
İdeal sıcaklığa eriştiğinde Thermo-spot® damgası tamamen kırmızı olarak yemeklerinizi pişirmeniz için tekdüze ve ideal sıcaklığa erişildiğini gösterir. Thermo-spot® çoğu İdeal sıcaklığa eriştiğinde Thermo-spot® damgası tamamen kırmızı olarak yemeklerinizi pişirmeniz için tekdüze ve ideal sıcaklığa erişildiğini gösterir. Thermo-spot® çoğu bulunur. 

Yemek pişirme deneyiminizi baştan sona en iyi şekilde yaşayın!  

Videoyu izleyin


Smart Teknolojisi

Ütü yapmayı keyfe dönüştürmek ve en iyi sonuçları almak için Tefal, Smart Technology™'yi sunar. Bu yeni cihaz sayesinde, kazan sıcaklığı ve buharı elektriksel olarak düzenlenir ve tek bir tuşla, ideal buhar ve sıcaklık bileşimini sağlayarak kolayca ve hızla ütü yapabilirsiniz.

Artık performanstan hiç ödün vermek yok, şimdi hiçbir ayarlama olmadan ütü yapmak güvenli ve kolay... Tek bir tuşla iyi bir karışım.
Son derece basit kullanımı sayesinde optimum bileşimleri, ön ayarları, sıcaklığı ve buharı bir dokunuşla sunar.
Sezgisel ve yenilikçi ürün serisi.

Tefal tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli buhar kazanları sunar. Hepsi de kolay kontrol ve otomatik kontrolün mükemmel bir bileşimini verir. Uzman olsanız da olmasanız da Tefal sayesinde mükemmel ütü yapmak herkes için mümkün!

Bilinmesi faydalı.

Mükemmel ütü yapmanın 3 adımı:
 

    Daha pürüzsüz ütüleme için kumaşları nemlendirin ve yumuşatın
  • Ütünün sıcak tabanı, iplikleri kurutacak ve pürüzsüzleştirecektir
  • Ütüleme sonrasında kıyafetlerinizi hemen katlamayın, kırışıklıkları önleyin!

Yeni ütüleme çağına girmeye hazır mısınız?

Buhar kazanlarımızda akıllı teknolojinin keyfini çıkarın.

Videoyu izleyin