{ "type": "gtmStart" }
Daha iyi bir gelecek için

TEFAL’İN TAAHHÜTLERİ

Tefal

GÜVENLİ & DAHA SAĞLIKLI YEMEK PİŞİRMEYE

dayanmaktadır

Tefal, 60 yıldır, günlük bazda başarılı, sağlıklı yemek pişirmeyi garantilemek için çevre dostu, güvenli ve kaliteli ürünler sunmak adına sürekli yenilikler yapıyor.

Düşük yağlı pişirme

Halk sağlığı sebebi ile otoriteler yağ kullanımının kısıtlanmasını tavsiye etmektedir.

1958 yılında Tefal ilk sıfır yağ ile pişirme olanağı sunan yapışmaz kaplamalı pişirme ürününü lanse etti. Yağsız beslenme, sağlığa olan katkısının yanısıra yemeklerdeki orijinal tadı almanızı da sağlar.

Her gün sağlıklı yemekler

Araştırma ekibimiz ürünlerimizdeki kaplamaların yıllarca süren yoğun kullanımda bile güvenli, yapışmaz ve çizilmez özelliklere sahip olması için çalışmaktadırlar.

Aşırı ısınmayı önler

2000 yılından beri Tefal ürünlerinde Thermo-Spot teknolojisini kullanmaktadır. Thermo-Spot teknolojisi, yeterli ısıya ulaşıldığında tavanın ortasındaki yuvarlak şeklin tamamen kırmızı renge dönmesidir.

Bu şekilde tüm yemeklerinizde mükemmel doku, renk ve tat garanti altına alınmış olur.

Son dönemde ise Tefal tarafından geliştirilen Experience ve Assisteo teknolojileri aşırı ısınmayı önleme ve yemeklerin içindeki tat ve besin değerinin korunmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Tefal

ÜRÜNLERİNİN HAYAT BOYU DEĞERLENDİRMESİNİ YÖNETİR VE KONTROL EDER

Bu metodoloji, ürün ve süreç yeniliklerini geliştirmek için her aşamadaki çevresel etkinin kapsamlı bir görünümünü sağlar.

60 YIL

çevreye saygı

ISO 14001

tüm Tefal üretim bölgelerinde çevresel standart

TEFAL ALUMİNYUM KAPLAMALI TAVA & TENCERELERİN %85’İ, 2016 YILINDA FRANSA’DA ÜRETİLDİ.

Tefal

KALİTE YÖNETİMİNE BAĞLIDIR.

TEFAL, her zaman tüketici memnuniyetini öncelikli hedefi haline getirmiştir. Tefal, 60 yıldır hem üretime (tedarik, üretim) hem satışa (lojistik, dağıtım ve müşteri hizmeti) dönük kaliteyi yönetmek ve izlemek için güçlü kalite kontrol prosedürleri uygulamıştır.

60 yıl

kalite taahhütü

ISO 9001

Tefal üretim bölgeleri için standart

Daha fazlasını bilmek için?

TAVA & TENCERELER KILAVUZUMUZU KEŞFEDİN!