{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "sms": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Yeni Elektrikli Süpürgeler" }
{ "type": "gtmStart" }
Toz alerjenleriyle savaşmak için mükemmel bir şekilde tasarlandı;

Aqua Force sistemi: Süpürme esnasında en ince parçacıkları bile temizlemek için zemini siler. Zamandan tasarruf etmenin ve her zamankinden daha fazla ev temizliğini devretmenin en iyi yolu!

Yüksek performanslı filtre: Maksimum konfor için %99,9 oranında toz tutuşu sağlar.

XS Boy

Yalnızca 6 cm yüksekliğiyle alçak mobilyaların ve ulaşılması zor alanların altından geçerek toz parçacıklarını kolaylıkla alır.

Uzaktan kontrol sağlayan mobil uygulama

Her zaman ve her yerden tek dokunuşla temizlik programlama ve bakım için süpürgenizle otomatik olarak eşleşen özel mobil uygulaması sayesinde evinizin temizliğini uzaktan kontrol etmenizi sağlayan kusursuz bir çözüm

Dayanıklı ve Sağlam

Yüksek performanslı lityum iyon pil,
90 dakikaya kadar çalışma süresi sağlar. Ayrıca uzun süreli yüksek performans için tasarlanmış dayanıklı bir tasarım. 10 yıl boyunca tamir edilebilirlik garantilidir.

Optimum yüzey temizliği
için Smart
Exploration 4.0
navigasyon sistemi.

Evinizi doğru bir şekilde gezmek için jiroskop (hareket algılama) teknolojisi ve kızılötesi sensörlerini kullanır, gelişmiş teknolojileri sayesinde evin içinde zekice hareket eder.

Duvarlarınızı mükemmel bir şekilde takip etmek için en yeni yanal kamera teknolojisi

Zemin tipini algılayan ve emiş gücünü optimum verimillik için otomatik olarak ayarlayan halı algılama özelliği.

3 farklı temizlik modu

Sistematik: Hiçbir nokta kaçırmayan tam kapsamlı zemin temizlik için jiroskop(hareket algılama), kızılötesi sensörler gibi teknolojiler tarafından yönlendirilen akıllı navigasyon.

Bölgesel: Başlangıç noktasından dışarıya doğru daireler çizer.

Duvar Takibi: Özellikle duvar ve süpürgelikleri boylu boyunca temizler.

Güçlü temizlik performansı

İleri teknoloji ile derinlemesine temizlik: 185 Watt ile güçlendirilmiş kablosuz elektrikli süpürge, evinizin her yerini temizleyene kadar çalışır. Benzersiz Power LED aydınlatmalı başlığıyla, başlığı değiştirmeye gerek kalmadan her türlü zemini verimli ve kolay bir şekilde süpürün

Çıkarılabilir pil ile daha uzun çalışma süresi

Standart modda kullanıldığında 22V pil, 35 dakikaya kadar yüksek emiş gücü sağlar. Pil çıkarılabilir olduğu için herhangi bir prizde, bir cep telefonu kadar kolay bir şekilde şarj edilebilir. Üstelik, yalnızca ek bir pil* ile cihazınızın çalışma süresini 1 saat 10 dakikaya kadar arttırabilirsiniz

* Animal care modelinde 1 adet batarya bulunur. Ayrıca satın alınabilir.

Flex: Alçak mobilyalarda
4 kat daha derine erişim

Yüksek emiş gücü ve esneklik bir araya gelerek kusursuz sonuçlar yaratır. Esnek gövdesi sayesinde 4 kata kadar daha derine erişim sağlar ve
yüksek performansı sayesinde
tozların hiç şansı kalmaz

* Alçak mobilya altlarında Flex özelliği olmayan
bir cihazla karşılaştırıldığında

Stop&Go pozisyonu

Süpürgeniz kendi başına ayakta durabiliyor! Temizliğe kısa bir ara vermek istiyorsanız süpürgenizi dilediğiniz yerde bırakın ve yeniden başlayın!

Evcil hayvan kiti

Tüyleri ve kiri derinlemesine temizlemek için Mini Motorlu Başlık, ulaşılması zor alanlar için İnce Uçlu Başlık, koltukları süpürmek için Koltuk Başlığı, herhangi bir zamanda tüm detaylara ulaşabilmek için iki adet entegre Easy Fırça ve ek bir filtre.

%99 hava filtrelemesi

X-Force Flex 8.60, Allergie filtresi ile partikülleri %99'a kadar filtreleyerek mükemmel hijyen sağlar! En küçük parçacıklara kadar bütün tozu ve kiri yakalar; filtrelenen temiz havayı dışarı verir.

En iyi peformans ve kusursuz sessizlik

Kusursuz temizlik ve daha fazla konfor için sıradışı
sessizlik bir arada.

Yüksek performanslı siklon teknolojisi

Air Booster ve ileri siklon teknolojileri ile çalışan bu elektrikli süpürge, her türlü zeminde sınıfının en iyi toz toplama performansına sahiptir.

Özel ve yenilikçi
PowerAir başlık

POWER AIR’in 2 pozisyonlu sistemi, hassas sert zeminlerden standart bir fırçayla süpürmesi daha zor olabilen alçak ve yüksek tüylü halılara kadar her tür zeminde mükemmel kayma hissi sağlar.

Olağanüstü konfor için tam sessizlik

Yalnızca 65 dB düzeyinde benzersiz bir sessizlikle üstün performans sağlar. Bu seviye, neredeyse günlük konuşma seviyesindedir.

Gelişitirilmiş ergonomiye sahip mükemmel toz hanesi

Toz haznesinin mükemmel tasarlamış kilit sistemi, temizleme işlemini kolaylaştırmanın yanı sıra kazara açılmaları da engelleyerek kullanım kolaylığı sağlar.

Sınıfının en iyi temizleme performansı

Optimize edilmiş hava akışı ve iki konumlu başlığı olağanüstü sonuçlar sunar.

Tüm yüzeylerde üstün performans sağlayan Power Air Başlık

Power Air Başlığı, geniş yaşam alanlarını kolayca temizlemek için tasarlanmış iki farklı işlevli bir toz başlığıdır.

EffiTech Motor teknolojisi ile maksimum enerji tasarrufu

Daha az enerji kullanımıyla daha fazla toz toplamak için, yeni EffiTech Motor sisteminin en son teknolojisi, en üst düzey enerji verimliliği sağlar.

Mükemmel hareket özgürlüğü

Dört çok yönlü tekerlek, hareket özgürlüğünü geliştirerek kullanım kolaylığı sağlar.

Evcil hayvan kiti

Tüyleri ve kiri derinlemesine temizlemek için Mini Motorlu Başlık, ulaşılması zor alanlar için İnce Uçlu Başlık, koltukları süpürmek için Koltuk Başlığı, herhangi bir zamanda tüm detaylara ulaşabilmek için iki adet entegre Easy Fırça ve ek bir filtre.

Kalıcı ve yüksek verimli filtre

Silence Force'un yüksek filtrasyon teknolojisi sayesinde filtreleri değiştirmeye gerek yoktur.

Zahmetsiz ve
hijyenik torba değişimi

Kendiliğinden kapanan kapağa sahip Hygiene+ torbası ile daha rahat ve hijyenik bir deneyim yaşatır.