{ "type": "gtmStart" }

Yaptığımızı söyler, söylediğimizi yaparız!


Tefal ve ortakları her gün gelişim ve anlamlı bir ilerleme için çaba göstermeye kendilerini adamıştır. Ortak değerlere saygı duyuyoruz: herkes için sürdürülebilir gelişim, eşit imkanlar, iyi dengelenmiş beslenme ve sorumlu tüketim.

Bu yeni sorunlarla başa çıkmak amacıyla, Tefal sürdürülebilir gelişim için beş önceliği tanımlamıştır:

Hepsinden önce Tefal, ürünlerinin kendi fabrikalarında ve tedarikçilerinde etik ilkelere saygıyla üretildiğinden emin olur.

Tefal ayrıca ayrımcılık karşıtı ve herkese saygıya dayanan, sorumlu bir insan kaynakları politikası geliştirmiştir. Bu bakımdan Tefal, çalışanları için güvenli bir işyeri sağlamaya büyük önem verir.

Üçüncü öncelik, toplumlara yardım etmektir. Faaliyette olduğu bölgelerde Tefal sorumlu bir ekonomik menfaat sahibi olarak hareket eder, yerel kuruluşların büyümesine yardımcı olur ancak ayrıca yerel birliklerin dışlanmaya karşı çabalarını destekler veya beslenme ve sağlık konusundaki görüşmeler gibi toplumsal tartışmalara katılır.

Günümüzün tüketicileri, sağlığı ve güvenliği hesaba katan ürünleri talep eder. Tefal için bunun anlamı, uzun ömürlü ve sağlıklı, lezzetli yemek pişirmeyi sağlayan yüksek kaliteli ürünler üretmektir.

Son olarak Tefal, ilk araştırmalardan ürünlerin ömrünün sonundaki işlemlere kadar üretim, nakliye ve üretici tarafından tüketim de dahil, ürünlerinin yaşam döngüsündeki her aşamada çevreye saygıyı önemser.

Bu demektir ki ev ürünleri üretiminde lider olabileceğimize inanıyoruz ve hala faaliyetlerimizin kalbinde yer alan sosyal, çevresel ve ekonomik ilkeler gibi önemli değerlere istekle odaklanıyoruz.

Aşağıda yaptıklarımıza dair bazı örnekleri görebilirsiniz


Beslenme, malzemeleri birbirine karıştırmaktan çok daha fazlasıdır. Yemek hazırlarken ne ile pişirdiğiniz kadar nasıl pişirdiğiniz de önemlidir. Sağlıklı yemeği anlamak için

malzemelerinizin besin değerlerini ve kalitelerini (tat, doku ve rayiha) nasıl koruyacağınızı öğrenmek önemlidir. Ve bunu başarmak için doğal elektrikli ev aletlerine ihtiyacınız var.

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin keyfini çıkarmak için üç önemli faktörü göz önünde bulundurmalısınız:

  • Kolay ve sağlıklı yemek için daha az yağ.
  • İyi korunmuş malzemelerle hazırlanmış kusursuz pişirilmiş bir yemek için iyi bir sıcaklık kontrolü.
  • Zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak daha hızlı pişirme için homojen ısı dağılımı.

Tefal tarafından üretilen ünlü yapışmaz kaplamalı kızartma tavalarımız hiçbir şekilde yağa ihtiyaç duymaz, bu da besin değeri açısından harikadır.

Termo-spot teknolojimizle kusursuz yemekler hazırlamak için ısı sanatının uzmanı olacaksınız. Bu da sizi gerçek bir şef yapacak! Ayrıca pişirme gereçlerimiz çok özel ve son derece dayanıklıdır.

+ Tefal

Tüketicilerin kendi sağlıkları ve çevreleri konusunda her zamankinden daha hassas oldukları çağımızda çevresel bilgi bildirimiyle ürünlerimizin yapışmaz kaplama güvenirliğini garanti eder.

Başarıyı hedefleyen bu bağlılığımız bizi gururlandırıyor!

ÜRÜNLERİ GÖR

Güvenli ve Sağlıklı Ürünler


Tefal de dahil olmak üzere tüm Groupe SEB tesisleri ISO 14001 standardına uygun olarak çevresel gereksinimleri yerine getirir. Tüm yeni endüstriyel ve lojistik oluşumlar bu uygunluğunu doğrulamak ya da uygunluğa ulaşmak adına belirli analizlere tabi tutulur.

En büyük Tefal üretim tesisi Rumilly, Fransa’da bulunuyor ve yılda 45 milyon parça üretim yapıyor. Gelişim kampanyamızla her geçen yıl ekolojik etkileri azaltmayı amaçlıyoruz. Çevreye duyarlı stratejimiz bizi kızartma tavalarında ENSAM (Ecole Nationale Supérieure des Arts et Métiers) tarafından uygulanan ve QUANTIS tarafından ölçümlenen ömür değerlendirmesini sunmamızı sağlar.

Bu, ürün dayanıklılığı göz önüne alındığında her iki ürünün de eşit şekilde üretildiği durumlarda Tefal yapışmaz kızartma tavasının gerçek çevresel etkisinin seramik kaplama tavaya göre belirgin bir biçimde daha az olduğunu kanıtlamamızı sağlar.

Size çok uzun zaman eşlik edecek uzun ömürlü ürünler üreterek, gezegenin sağlığını korurken sevdiklerinizle birlikte mutlu ve lezzetli anlar geçirmenizi amaçlıyoruz.