{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "sms": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa / Elektri̇kli̇ Ev Aletleri̇ / Elektri̇kli̇ Süpürgeler / Robot Süpürgeler / RG7447 X-Plorer Serie 60 4in1 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge - Allergy Kit
< Geri

RG7447 X-Plorer Serie 60 4in1 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge - Allergy Kit

SKU :2211400705
5699 TL

Ücretsiz
Kargo
tefal.com.tr'de 250 TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo mevcuttur.
15 Yıl
Onarılabilirlik
Tefal, 15 yıl boyunca ürürünüzün olası bakım onarım durumlarında, sizin yanınızda olmayı ve bütçe dostu hizmet sunmayı garanti etmektedir.

• XS boy: 6 cm yüksekliktedir
• Aqua Force silme sistemi
• Boost modu - Yüzey algılama özelliği
• 2 adet yanal Dual Force fırça
• Smart Exploration 4.0 navigasyon sistemi
• 90 dk’ya kadar çalışma süresi
• 3 farklı temizlik modu: Akıllı, noktasal, duvar takibi
• 3 farklı güç seviyesi
• Wifi ile kontrol
• 70 dB(A) ses seviyesi
• Temizlik planlama özelliği

detaylar
RG7447 X-Plorer Serie 60 4in1 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge - Allergy Kit
5699 TL

Genel Bakış
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Dökümanlar
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular
Tefal X-Plorer Serie 60: Toz alerjenlerine karşı savaşan XS robot
Tefal X-Plorer Serie 60 robot elektrikli süpürge sayesinde evinizi temizleyin ve parmağınızı bile kıpırdatmadan toz alerjenleriyle mücadele edin! İki yanal fırçası tüm köşelere ulaşır ve zeminlerinizi kolayca temizlemenizi sağlar. Aktif motorlu merkezi fırça sistemine sahip olan turbo fırçası sayesinde yüzeylerdeki tüm tozları ve kirleri yakalar. Ayrıca Aqua Force sistemi, vakumlama sırasında zemini paspaslayarak mükemmel sonuçlar için son bir dokunuş sağlar. Yüksek performanslı filtresi, maksimum konfor için %99,9 oranında toz tutuşu sunar. Piyasadaki en ince 4'ü 1 arada robot süpürge*, yalnızca 6 cm yüksekliğiyle alçak mobilyaların bile altından geçerek tüm tozları toplar. Metodik navigasyon sistemi Smart Exploration 4.0, tüm evinizi olağanüstü bir doğrulukla ulaşır ve entegre denge sensörü sayesinde mantıklı şekilde hareket eder. İnanılmaz derecede akıllı olan X-Plorer Serie 60, en yeni teknoloji yanal sensörleri sayesinde duvarlarınızı mükemmel bir şekilde takip eder ve gelişmiş halı algılama özelliği sayesinde çekiş gücünü zemin tipine göre otomatik olarak ayarlar. Son olarak, son derece içgüdüsel ve kullanımı kolaydır, zihninizin gevşemesine yardımcı olur! Uygulamaya bağlandıktan sonra, temizliğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden programlayıp kişiselleştirebilirsiniz.

(*) yanal süpürme, merkezi fırça, süpürme ve paspas - Avrupa'nın (14 ülke + Rusya) en çok satan 15 ürünü, 2019 bağımsız panel verileri, değeri ve satış hacmi ile karşılaştırıldığında.
Ürün Özellikleri

Toz allerjenleriyle savaşmak için mükemmel bir şekilde tasarlandı;

• Aqua Force sistemi: süpürme esnasında en ince parçacıkları bile temizlemek için zemini paspaslar. Zamandan tasarruf etmenin ve her zamankinden daha fazla ev temizliğini devretmenin en iyi yolu! • Yüksek performanslı filtre: maksimum konfor için %99,9 oranında toz tutuşu sağlar.

XS Boy

Yalnızca 6 cm yüksekliğiyle alçak mobilyaların ve ulaşılması zor alanların altından geçerek toz parçacıklarını kolaylıkla alır.

Zihninizin gevşemesine izin veren kolay çözüm;

Her yerden ve her zaman tek dokunuşta temizlik, temizlik programlama ve bakım için ücretsiz otomatik olarak eşleşen özel uygulaması sayesinde otomatik temizleme imkanı sunan, kusursuz bir çözüm.

Optimum yüzey temizliği için Smart Exploration 4.0 navigasyon sistemi.

Kusursuz, gerçekten entegre akıllı navigasyon sistemi için benzersiz bir kombinasyon: • evinizi doğru bir şekilde gezmek için jiroskop teknolojisi ve kızılötesi sensörler, evin içinde zekice hareket eder • duvarlarınızı mükemmel bir şekilde takip etmek için en yeni yanal kamera teknolojisi • zemin tipini algılayan ve emiş gücünü optimum verimlilik için otomatik olarak ayarlayan dahiyane bir halı algılama özelliği.

Dayanıklı Ve Sağlam

Yüksek performanslı lityum iyon pil, 90 dakikaya kadar çalışma süresi sağlar. Ayrıca uzun süreli yüksek performans için tasarlanmış dayanıklı bir tasarım. 15 yıl boyunca tamir edilebilirlik garantilidir.

3 Farklı Temizlik Modu

Metodik: Hiçbir nokta kaçırmayan tam kapsamlı zemin temizliği için jiroskoplar tarafından yönlendirilen akıllı navigasyon. Bölgesel: başlangıç noktasından dışarıya doğru daireler çizer. Duvar Takibi: özellikle duvar ve süpürgelikleri boylu boyunca temizler.

Her köşede gözle görülür sonuçlar

Tüm köşelere ulaşmak ve yüzey temizliğini kusursuz hale getirmek için iki adet yanal fırça.

15 Yıl Bütçe Dostu Bakım Onarım

Tefal, 15 yıl boyunca ürürünüzün olası bakım onarım durumlarında, sizin yanınızda olmayı ve bütçe dostu hizmet sunmayı garanti etmektedir

Evden Alım – Eve Teslim

2 yıl boyunca, İstanbul içi için ekibimiz süpürgenizi evinizden alacak, İstanbul dışı için anlaşmalı kargo firmamızla ürününüz evinizden alınıp yetkili servisimize ulaştırılacak; bakımı yapıldıktan sonra ise tekrar adresinize teslim edecektir. Kampanyadan yararlanmak için ürününüzü, tefalplus.com web sitesine fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kaydedebilirsiniz.

VIP Müşteri Hizmetleri

Size özel müşteri temsilciniz ile tüm sorularınıza daha hızlı çözüm bulacak, Süpürgenin Uzmanlarından tüm Tefal ürünlerine dair detaylı destek alabilecek ve size özel kampanyalardan anında haberdar olacaksınız. Kampanyadan yararlanmak için ürününüzü, tefalplus.com websitesine fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kaydedebilirsiniz.

Tefal Robots uygulaması ile kullanım

Robotunuzun sunduğu tüm olanaklardan yararlanmak için akıllı telefonunuza "Tefal Robots" uygulamasını App Store veya Google Play’den indirebilirsiniz.

Geçici Haritalandırma

İstediğiniz yerden anlık olarak çalıştırabileceğiniz ve uygulamasındaki kapsamlı jiroskopik haritasıyla hareketlerini gözlemleyebileceğiniz bir robot süpürgedir. Bu, teknolojinin ortaya çıkarttığı anlık bir haritadır, oda seçimi, kalıcı haritalandırma ve yasaklı bölge gibi özelliklere sahip değildir; sadece robotunuzun hareketlerini takip edebilmeniz için geliştirilmiştir.

Teknik Özellikler
Barkod 3221614007057
Renk Beyaz
Ağırlık 4,735 kg
Ses Seviyesi 70 dBA
Mop Özelliği Var
Toz Haznesi Var
Çalışma Süresi 90 dk
Filtreleme Yüksek performanslı filtre
Şarj olma Süresi 5 saat
Uygulama ile Kullanım Var
Başlıklar ve Aksesuarlar Yan fırçalar
Kalınlık 6 cm
Uzaktan Kumanda Yok
Temizlik Metodları 3 adet (Akıllı, Spot, Duvar Takibi modu)
Halı Algılama Özelliği Var
Haftalık Temizlik Programlama Var
Çekiş Gücü 2300 pa
Tefal VIP Müşteri Hizmetleri Desteği Var
Garanti Süresi 2 Yıl
Sıkça Sorulan Sorular
X-Plorer Serie 60 Robot Süpürge Gyro(Ciro) sensörlerini kullanarak anlık harita oluşturup sistematik bir temizlik yapar, açısal değişimleri çok hassas bir şekilde algılayan bu sensörler sayesinde X-Plorer Serie 60 robot süpürge mantıklı bir şekilde hareket eder. Ancak X-Plorer Serie 60 uygulamada kalıcı olarak harita oluşturmaz.
Evet, Tefal Explorer S60 robot süpürge, akıllı telefonunuzda kuracağınız uygulamaya bağlanarak çalışır. Uygulama, sizin haftanın belirli günleri için temizlik planı yapmanızı sağlar ve evinizin temizliğini otomatikleştirir.
Bu modelde 3 adet kullanım fonksiyonu vardır: 1) Akıllı Mod 2) Noktasal Mod 3) Duvar Takibi Modu Tefal Explorer S60 robot süpürge “Akıllı Mod”da evinizin haritasını çıkarır ve bu harita sayesinde evinizde sistematik olarak akıllı bir temizlik yapar. “Noktasal Mod” fonksiyonu özellikle bir odayı veya kirli bir bölgeyi temizlemek için kullanılır. Bu modda, kullanıcı, robotu temizlemek istediği bölgenin ortasına yerleştirir; ardından robot daireler çizerek temizlik yapar. Temizliği bitirdikten sonra başladığı yere geri döner. “Duvar Takibi Modu” evinizin süpürgeliklerini ve duvar kenarlarını temizler, yanal fırçaları sayesinde normalde erişilemeyen küçük aralıklarda da etkili olduğundan göze çarpan sonuçlar sunar.
Hayır, bu robot süpürge “Akıllı” temizlik modunda, tek seferde bütün evin temizliğine odaklanır. Özel olarak bir odayı temizlemek isterseniz “Noktasal” temizlik modunu seçebilirsiniz. Bu modda robotunuzu temizlenmesini istediğiniz odanın ortasına bırakırsınız ve robotunuz daireler çizerek bütün odayı temizlemeye başlar. Temizlik bittikten sonra başladığı noktaya geri döner ve uygulama üzerinden size bildirim gönderir. Ardından robotunuzu şarj istasyonuna yerleştirirsiniz.
Tefal Explorer Serie 60 robot süpürgenin maksimum çekiş gücü 2300pa’dır.
Tefal X-Plorer Serie 60 Robot Süpürge 6 cm inceliğindedir.
Taksit Seçenekleri
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Genel Bakış
Tefal X-Plorer Serie 60: Toz alerjenlerine karşı savaşan XS robot
Tefal X-Plorer Serie 60 robot elektrikli süpürge sayesinde evinizi temizleyin ve parmağınızı bile kıpırdatmadan toz alerjenleriyle mücadele edin! İki yanal fırçası tüm köşelere ulaşır ve zeminlerinizi kolayca temizlemenizi sağlar. Aktif motorlu merkezi fırça sistemine sahip olan turbo fırçası sayesinde yüzeylerdeki tüm tozları ve kirleri yakalar. Ayrıca Aqua Force sistemi, vakumlama sırasında zemini paspaslayarak mükemmel sonuçlar için son bir dokunuş sağlar. Yüksek performanslı filtresi, maksimum konfor için %99,9 oranında toz tutuşu sunar. Piyasadaki en ince 4'ü 1 arada robot süpürge*, yalnızca 6 cm yüksekliğiyle alçak mobilyaların bile altından geçerek tüm tozları toplar. Metodik navigasyon sistemi Smart Exploration 4.0, tüm evinizi olağanüstü bir doğrulukla ulaşır ve entegre denge sensörü sayesinde mantıklı şekilde hareket eder. İnanılmaz derecede akıllı olan X-Plorer Serie 60, en yeni teknoloji yanal sensörleri sayesinde duvarlarınızı mükemmel bir şekilde takip eder ve gelişmiş halı algılama özelliği sayesinde çekiş gücünü zemin tipine göre otomatik olarak ayarlar. Son olarak, son derece içgüdüsel ve kullanımı kolaydır, zihninizin gevşemesine yardımcı olur! Uygulamaya bağlandıktan sonra, temizliğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden programlayıp kişiselleştirebilirsiniz.

(*) yanal süpürme, merkezi fırça, süpürme ve paspas - Avrupa'nın (14 ülke + Rusya) en çok satan 15 ürünü, 2019 bağımsız panel verileri, değeri ve satış hacmi ile karşılaştırıldığında.
Ürün Özellikleri

Toz allerjenleriyle savaşmak için mükemmel bir şekilde tasarlandı;

• Aqua Force sistemi: süpürme esnasında en ince parçacıkları bile temizlemek için zemini paspaslar. Zamandan tasarruf etmenin ve her zamankinden daha fazla ev temizliğini devretmenin en iyi yolu! • Yüksek performanslı filtre: maksimum konfor için %99,9 oranında toz tutuşu sağlar.

XS Boy

Yalnızca 6 cm yüksekliğiyle alçak mobilyaların ve ulaşılması zor alanların altından geçerek toz parçacıklarını kolaylıkla alır.

Zihninizin gevşemesine izin veren kolay çözüm;

Her yerden ve her zaman tek dokunuşta temizlik, temizlik programlama ve bakım için ücretsiz otomatik olarak eşleşen özel uygulaması sayesinde otomatik temizleme imkanı sunan, kusursuz bir çözüm.

Optimum yüzey temizliği için Smart Exploration 4.0 navigasyon sistemi.

Kusursuz, gerçekten entegre akıllı navigasyon sistemi için benzersiz bir kombinasyon: • evinizi doğru bir şekilde gezmek için jiroskop teknolojisi ve kızılötesi sensörler, evin içinde zekice hareket eder • duvarlarınızı mükemmel bir şekilde takip etmek için en yeni yanal kamera teknolojisi • zemin tipini algılayan ve emiş gücünü optimum verimlilik için otomatik olarak ayarlayan dahiyane bir halı algılama özelliği.

Dayanıklı Ve Sağlam

Yüksek performanslı lityum iyon pil, 90 dakikaya kadar çalışma süresi sağlar. Ayrıca uzun süreli yüksek performans için tasarlanmış dayanıklı bir tasarım. 15 yıl boyunca tamir edilebilirlik garantilidir.

3 Farklı Temizlik Modu

Metodik: Hiçbir nokta kaçırmayan tam kapsamlı zemin temizliği için jiroskoplar tarafından yönlendirilen akıllı navigasyon. Bölgesel: başlangıç noktasından dışarıya doğru daireler çizer. Duvar Takibi: özellikle duvar ve süpürgelikleri boylu boyunca temizler.

Her köşede gözle görülür sonuçlar

Tüm köşelere ulaşmak ve yüzey temizliğini kusursuz hale getirmek için iki adet yanal fırça.

15 Yıl Bütçe Dostu Bakım Onarım

Tefal, 15 yıl boyunca ürürünüzün olası bakım onarım durumlarında, sizin yanınızda olmayı ve bütçe dostu hizmet sunmayı garanti etmektedir

Evden Alım – Eve Teslim

2 yıl boyunca, İstanbul içi için ekibimiz süpürgenizi evinizden alacak, İstanbul dışı için anlaşmalı kargo firmamızla ürününüz evinizden alınıp yetkili servisimize ulaştırılacak; bakımı yapıldıktan sonra ise tekrar adresinize teslim edecektir. Kampanyadan yararlanmak için ürününüzü, tefalplus.com web sitesine fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kaydedebilirsiniz.

VIP Müşteri Hizmetleri

Size özel müşteri temsilciniz ile tüm sorularınıza daha hızlı çözüm bulacak, Süpürgenin Uzmanlarından tüm Tefal ürünlerine dair detaylı destek alabilecek ve size özel kampanyalardan anında haberdar olacaksınız. Kampanyadan yararlanmak için ürününüzü, tefalplus.com websitesine fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kaydedebilirsiniz.

Tefal Robots uygulaması ile kullanım

Robotunuzun sunduğu tüm olanaklardan yararlanmak için akıllı telefonunuza "Tefal Robots" uygulamasını App Store veya Google Play’den indirebilirsiniz.

Geçici Haritalandırma

İstediğiniz yerden anlık olarak çalıştırabileceğiniz ve uygulamasındaki kapsamlı jiroskopik haritasıyla hareketlerini gözlemleyebileceğiniz bir robot süpürgedir. Bu, teknolojinin ortaya çıkarttığı anlık bir haritadır, oda seçimi, kalıcı haritalandırma ve yasaklı bölge gibi özelliklere sahip değildir; sadece robotunuzun hareketlerini takip edebilmeniz için geliştirilmiştir.

Teknik Özellikler
RG7447 X-Plorer Serie 60 4in1 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge - Allergy Kit
Barkod 3221614007057
Renk Beyaz
Ağırlık 4,735 kg
Ses Seviyesi 70 dBA
Mop Özelliği Var
Toz Haznesi Var
Çalışma Süresi 90 dk
Filtreleme Yüksek performanslı filtre
Şarj olma Süresi 5 saat
Uygulama ile Kullanım Var
Başlıklar ve Aksesuarlar Yan fırçalar
Kalınlık 6 cm
Uzaktan Kumanda Yok
Temizlik Metodları 3 adet (Akıllı, Spot, Duvar Takibi modu)
Halı Algılama Özelliği Var
Haftalık Temizlik Programlama Var
Çekiş Gücü 2300 pa
Tefal VIP Müşteri Hizmetleri Desteği Var
Garanti Süresi 2 Yıl
Dökümanlar
Taksit Seçenekleri
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
3
4
6
Sıkça Sorulan Sorular
X-Plorer Serie 60 Robot Süpürge Gyro(Ciro) sensörlerini kullanarak anlık harita oluşturup sistematik bir temizlik yapar, açısal değişimleri çok hassas bir şekilde algılayan bu sensörler sayesinde X-Plorer Serie 60 robot süpürge mantıklı bir şekilde hareket eder. Ancak X-Plorer Serie 60 uygulamada kalıcı olarak harita oluşturmaz.
Evet, Tefal Explorer S60 robot süpürge, akıllı telefonunuzda kuracağınız uygulamaya bağlanarak çalışır. Uygulama, sizin haftanın belirli günleri için temizlik planı yapmanızı sağlar ve evinizin temizliğini otomatikleştirir.
Bu modelde 3 adet kullanım fonksiyonu vardır: 1) Akıllı Mod 2) Noktasal Mod 3) Duvar Takibi Modu Tefal Explorer S60 robot süpürge “Akıllı Mod”da evinizin haritasını çıkarır ve bu harita sayesinde evinizde sistematik olarak akıllı bir temizlik yapar. “Noktasal Mod” fonksiyonu özellikle bir odayı veya kirli bir bölgeyi temizlemek için kullanılır. Bu modda, kullanıcı, robotu temizlemek istediği bölgenin ortasına yerleştirir; ardından robot daireler çizerek temizlik yapar. Temizliği bitirdikten sonra başladığı yere geri döner. “Duvar Takibi Modu” evinizin süpürgeliklerini ve duvar kenarlarını temizler, yanal fırçaları sayesinde normalde erişilemeyen küçük aralıklarda da etkili olduğundan göze çarpan sonuçlar sunar.
Hayır, bu robot süpürge “Akıllı” temizlik modunda, tek seferde bütün evin temizliğine odaklanır. Özel olarak bir odayı temizlemek isterseniz “Noktasal” temizlik modunu seçebilirsiniz. Bu modda robotunuzu temizlenmesini istediğiniz odanın ortasına bırakırsınız ve robotunuz daireler çizerek bütün odayı temizlemeye başlar. Temizlik bittikten sonra başladığı noktaya geri döner ve uygulama üzerinden size bildirim gönderir. Ardından robotunuzu şarj istasyonuna yerleştirirsiniz.
Tefal Explorer Serie 60 robot süpürgenin maksimum çekiş gücü 2300pa’dır.
Tefal X-Plorer Serie 60 Robot Süpürge 6 cm inceliğindedir.
Yorumlar
Yorumlar