Tefal MASTERCHEF GOURMET PLUS kullanıcı kılavuzları

Tüm tarifleriniz için muhteşem! Blenderı, doğrayıcı/dilimleyici ve kıyma aparatıyla  

Yaratıcılığınızı özgür bırakın!
Masterchef Gourmet Plus pasta yapma tutkunuza eşlik eder. Başarmak isteyen insanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü 900 W motoru dairesel hareketiyle hayallerinize ulaşmak için gereken gücü sağlar. 4.6 L kapasiteli geniş haznesi size 1.8 kg'a kadar kek hamuru hazırlamanıza olanak sağlar. Eşsiz Flex Whisk Teknolojisi sayesinde tek bir yumurtanın bile beyazını yumuşacık ve kar gibi kabarana dek zahmetsizce çırpar. Aynı zamanda alüminyum döküm mikseri ve yoğurucusuyla kek karışımları ve ekmek veya pizza hamurları hazırlayabilirsiniz. Şık metal muhafazası ve süper ayna parlaklığında kase ve düğmeleriyle tüm isteklerinizi ve daha fazlasını karşılar. Kutu içeriğindeki aksesuarları lezzetli ev yapımı yiyecekler hazırlayın: blender, dilimleyici/rende ve kıyma aparatı.

Referans : QB602H38

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Mutfak cihazı, mutfak robotundan farklı çalışır. Karıştırma aparatları yukarıdan gelen bir kol üzerinden malzemenin içine daldırılır. Oysa mutfak robotunda karıştırma aparatları malzemenin altından çalışır. Mutfak cihazı öncelikle hamur ve kek karışımları hazırlamak için kullanılır. Mutfak robotu da bu işleri yapar ancak bu konuda mutfak cihazı kadar verimli değildir. Kek ve pasta yapmayı planlıyorsanız, bunları ne kadar sıklıkla yapacağınızı düşünmelisiniz. Bu sizin için sık yürüteceğiniz bir iş ise, mutfak cihazı sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Ancak mutfak robotunun mutfak cihazına göre çok daha az yer kaplayan bir cihaz olduğu da göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.