• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Her zaman tahta veya plastik mutfak aletleri kullanın. Hiçbir zaman metal mutfak aletleri kullanmayın.
Paket üzerinde belirtilen boyutlar genellikle iç kısımlarla ilgilidir, ancak her durumda boyutların neyi ifade ettiği küçük bir şema ile gösterilir; bunları yorumlamak için bu şemaya başvurmalısınız.
Mutfak doğrayıcısı özellikle meyve ve sebzeleri belirli bir kalınlıkta doğramak için kullanılan bir alettir.
Lütfen yapışmayan, plastik ovma bezi, ılık su ve bulaşık sıvısı kullanın. Paslanmaz çelik mutfak eşyaları için özel paslanmaz çelik temizleyiciler öneriyoruz.
Bıçak ve diskleri sabunlu suyla yıkayın, durulayın ve hiç bekletmeden dikkatlice kurulayın. Yağlamak için yemek yağıyla sıvayın.
Kıyma makinesiyle işiniz bittiğinde geriye kalan et parçalarını dışarıya itmek için bir kaç parça ekmek öğütün.
Evet, ancak parçaları doğru şekilde sökmek ve hangilerinin bulaşık makinesinde yıkanabileceğini öğrenmek için kullanma kılavuzunu takip edin.
Yıl sayısı vermek zordur, çünkü kullanım ömrü, kullanım koşullarına ve kullanım sıklığına göre değişiklik gösterir. Hizmet ömrünü uzatmak için gereksiz yüksek sıcaklıklardan korumalısınız ve içinde so yokken ısıtmaktan kaçınmalısınız. Orta ila düşük sıcaklık yeterlidir. Bir demir tava ile kullandığınızla aynı sıcaklıkta yemek pişirirseniz, hızlı bir şekilde hasar oluşur. Pişmiş bir yemeği uzun süre saklamayın (bir gün ve üzeri).
Kaplamanın kullanım ömrünü uzatmak için sotelerken veya ızgara yaparken çok küçük miktarda yağ kullanmalısınız. Kaynatırken veya kendi suyunda pişirirken yağ kullanmanıza gerek yoktur.
Alüminyum tavaların veya kızartma tavalarının dış kısmına örneğin düşme veya çarpma nedeniyle uygulanan aşırı kuvvet, tavaların/tencerelerin deforme olmasına neden olabilir. (Tencere/kızartma tavası, pişirme sıcaklığının sonucunda deforme olmayacaktır.)
Bazı parçaları yıkanabilirken bazıları yıkanamaz. (Lütfen aşağı bakınız.) Bulaşık makinesinde yıkanabiliyorsa lütfen temizlerken doğal bir deterjan kullanın. Bazı bulaşık makineleri tencereler/kızartma tavalarıyla uyumlu olmayabilir, bu nedenle kullanmadan önce lütfen bulaşık makinenizin kullanım kılavuzunu kontrol edin.
Bulaşık Makinesi Uyumluluğu:
Tencere/kızartma tavası parçası: EVET
Özel sap: EVET
Pişirme kapağı: (mıknatıs tiplilerde harici kulp): EVET
Mıknatıs tipli çıkarılabilir kapak kulpları: HAYIR (Paslanma oluşabilir)
Sızdırmaz kapak saklama: HAYIR (Deforme olabilir)
Tavanızın hizmet ömrünü uzatmak için aşındırıcı olmayan bir süngerle elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Bulaşık makinesi kullanımı: Sıvı veya jel gibi yumuşak deterjanlar kullanmak tercih edilir.