• Ücretsiz Kargo

  100 Tl üzeri alışverişlerde

 • 2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Sıfırla


Mutfak Tartıları

Mutfak Tartıları kategorisinde toplam 5 adet ürün listelenmiştir.
BC5122V0 OPTISS MUTFAK TARTISI KUPKEK
BC5122V0 OPTISS MUTFAK TARTISI KUPKEK

249 ,90 TL
285 ,89 TL

Resim ayarlanmamış
BC5121V0 Optiss Mutfak Tartısı Popkek

249 ,90 TL
285 ,89 TL

BC5004V1 KS Optiss Silver Mutfak Tartısı
BC5004V1 KS OPTISS SILVER MUTFAK TARTISI

249 ,90 TL
264 ,90 TL

Optıss Beyaz Cam Mutfak Tartısı
Optıss Beyaz Cam Mutfak Tartısı


BC5119V0 Optiss Mutfak Tartısı Pankek
BC5119V0 Optiss Mutfak Tartısı PankekLezzetli yemekler ve tatlılar elde edebilmek için mutfakta birbirinden farklı mutfak aksesuarları kullanılır. Hazırlanan yemeklerde iyi sonuç elde edilmesine olanak tanıyan bu aksesuarlar, aynı zamanda mutfakların şıklığını da artırır. Her yemeğin kendine göre bir tarifi ve malzeme listesi bulunur. İstenilen tatların elde edilmesinde de tarifte yer alan bilgilere uyulması büyük önem taşır. Yemek yapmak zevkli ve zaman alan bir süreçtir. Bu süreç sonunda ortaya çıkan tadın güzel ve yerinde olması, yemeğin tarife uygun ölçülerde yapılmasına bağlıdır. Optiss mutfak tartıları, hassas ölçme özellikleriyle mutfakta işi şansa bırakmaz ve lezzetli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Hem yiyecek hem de içecek gibi gıda malzemeleri mutfak tartıları yardımıyla kolaylıkta tartılabilir. Yemeklere lezzet katan ve tüm malzemelerin ölçülerini pratik bir şekilde ayarlamaya yardımcı olan tartılarla yemekler olması gerektiği kıvamda hazırlanır. Tuzlu ya da tatlı hazırlanacak olan gıdalardaki tüm malzemeler, hassas ölçme ayarlı mutfak tartıları sayesinde kolayca ayarlanabilir. Tuz veya baharat gibi son derece hafif malzemelerde bile en iyi sonucu sunan Optiss mutfak tartıları, yemeklerin çok daha hızlı bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Özellikle bebek ve çocukların gıdalarının hazırlanmasında ya da diyet menülerinin elde edilmesinde, doğru sonuçlara kolayca ulaşılmasında yardımcı olur.

Özel olarak sertleştirilen camdan elde edilen cam mutfak tartısı, rahat bir kullanım sunar. Çizilmeye karşı geliştirilen kırılmaz cam yapısı son derece kolay bir şekilde temizlenerek mutfakta birbirinden farklı lezzetlerin elde edilmesinde yardımcı olur. Mutfak tartıları şık tasarımlarıyla aynı zamanda mutfak aksesuarları arasında yer alır. Klasik tasarımları sevenler için ince hatlara sahip olan Optiss beyaz cam mutfak tartısı ve Optiss silver mutfak tartısı, mutfaklara modern bir görünüm kazandırır. Daha renkli ve eğlenceli bir tarza sahip mutfaklar içinse cup kek ve pankek desenlerinin yer aldığı Optiss mutfak tartısı, mutfakların dekorasyonunu tamamlar. Mutfak tartıları, işlevsel özellikleriyle mutfakta zaman geçirmeyi çok daha keyifli bir hale getirir.