• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici GarantisiSu Isıtıcıları

Su Isıtıcıları kategorisinde toplam 9 adet ürün listelenmiştir.
-%30
Tefal Compact 1,2 L Kettle Inox
Compact 1,2 L Kettle Inox

359 ,90 TL
514 ,14 TL

Yeni
-%30
Cam Su Isıtıcı 1.7 L
Cam Su Isıtıcı 1.7 L

499 ,90 TL
714 ,14 TL

-%40
SNOW SU ISITICI SİYAH SNOW SU ISITICI SİYAH 1,7 L
Snow Su Isıtıcı Siyah Snow Su Isıtıcı Siyah 1,7 L


-%30
DELFINI SU ISITICI DELFINI 1.5L
Delfini Su Isıtıcı 1.5L


-%30
SUBITO SELECT KETTLE 1.7L Paslanmaz çelik su ısıtıcısı- 1.7 L
Subito Select Kettle Paslanmaz Çelik Su Isıtıcısı 1.7L


-%40
Subito Select Inox Kettle
Subito Select Inox Kettle


-%30
Element 1.7 L Inox Kettle
Element 1.7 L Inox Kettle


-%30
Express Control Isı Ayarlı Kettle
Express Control Isı Ayarlı Kettle


-%30
Tefal Subito Select Inox Kettle 1.7L
Tefal Subito Select Inox Kettle 1.7LMutfaktaki en iyi yardımcı elektronik eşyalardan olan su ısıtıcıları, birbirinden farklı tasarım ve fonksiyonlarla işlevselliği artırıyor. Hem zamandan tasarruf etmeyi hem de verimliliği artırmayı sağlayan su ısıtıcılarının özellikleri üründen ürüne değişiklik gösteriyor. Farklı güç değerleri ve kapasite seçenekleri ile satışa sunulan su ısıtıcı çeşitleri arasından tercihinizi yaparken ihtiyacınızı en iyi biçimde karşılayacak olana yönelmeye özen gösterin.

Yüksek kapasiteli olanlar özellikle yoğun kullanım tercih edenleri memnun ediyor. Kalabalık aileler ve misafiri eksik olamayanlar için geniş iç hacim son derece avantajlı oluyor. Su ısıtıcı tercihinde ısıtıcının üretildiği malzemeye de dikkat etmek gerekiyor. Gizli rezistanslı modellerin paslanmaz çelikten üretilen iç hazneleri kolay temizlenme ve hızlı kaynatma anlamında yaşamı kolaylaştırıyor. Paslanmaz çelik gövdeli su ısıtıcıları, gerek hijyen gerekse uzun süre kullanım olanağı da vadediyor. Hijyeni temel alan ve suyun temiz olmasını isteyenler için çıkarılabilir kireç koruyucu filtre son derece işlevsel oluyor. Bu ısıtıcılarda su da ısıtıcı modülü de temiz kalıyor.

Su ısıtıcıları, tasarımları ve ek özellikleri ile fonksiyonelliği artırıyor. 360 derece dönebilen taban özellikli kettle modelleri, kablosuz kullanım imkânı ile rahatlık sağlıyor. Böylece su ısıtıcısı, istenilen yere sorunsuz biçimde taşınabiliyor. Işık göstergeli açma ve kapama anahtarı suyun kaynamakta olduğunu ya da kaynama işleminin bittiğini kullanıcıya anlık olarak bildiriyor. Su seviye göstergesi sayesinde tarifte verilen ölçüyü tam olarak ayarlamak mümkün oluyor. Otomatik durma birimi ve su seviye göstergesi, işlevselliği ve güvenliği artıran diğer özellikler arasında yer alıyor. Auto teknolojisi, su kaynama noktasına ulaştığında su ısıtıcısının otomatik olarak kapanmasını sağlıyor ve bu da çoğunlukla unutma kaynaklı olan kazaların bertaraf edilmesi anlamında son derece önemli oluyor. Yeni teknolojilerle geliştirilen su ısıtıcıları arasından hem dizayn hem de fonksiyonelliği tam istediğiniz gibi olan ürünü seçebilirsiniz.