• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Sıfırla


Meyve Sıkacakları

Meyve Sıkacakları kategorisinde toplam 3 adet ürün listelenmiştir.
-%30
Vitapress Narenciye Sıkacağı
Vitapress Narenciye Sıkacağı

349 ,90 TL
499 ,86 TL

-%30
Easy Fruit Katı Meyve Sıkacağı Gümüş
Easy Fruit Katı Meyve Sıkacağı Gümüş


-%40
Easy Fruit Katı Meyve Sıkacağı Beyaz Gri
Easy Fruit Katı Meyve Sıkacağı Beyaz GriMeyve sıkacakları ile evinizdeki taze meyvelerden doğal meyve suyu elde edebilirsiniz. Katı meyve sıkacağı ya da narenciye sıkacağı kullanarak hazırladığınız doğal meyve sularını, hem yaz hem de kış mevsiminde keyifle tüketebilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle öne çıkan ürünler, meyvelerin suyunu hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilmenizi sağlar.  

Pratik ve Fonksiyonel Katı Meyve Sıkacakları

Katı meyve sıkacakları sayesinde elma, armut, üzüm ve ananas gibi meyvelerin ve havuç gibi sebzelerin suyunu zahmetsizce çıkarabilirsiniz. Easy Fruit Katı Meyve Sıkacağı gibi ürünler, işlevsel özellikleriyle meyve suyu hazırlama sürecini kolaylaştırır. 75 mm genişliğe sahip besleme ağzı birçok meyve ve sebzeyi, doğrama gibi zahmetli süreçler olmadan, tek parça hâlinde sıkabilmenizi sağlar. Köpük ayırıcı özelliğe sahip olan ve 1,25 litre kapasiteli sürahi sayesinde meyve sularını rahat bir şekilde servis edebilirsiniz. 3 litre kapasiteye sahip geniş ve işlevsel posa haznesi de katı meyve sıkma sürecinin en zahmetli kısmını pratik bir şekilde halledebilmenize yardımcı olur. Damlama durdurma sistemi gibi işlevsel çözümler, meyve suyu hazırlarken ortamın daha temiz ve düzenli kalmasına imkan tanır.

Meyve Sıkacakları ile Hazırlanan Lezzetli Karışımlar

Narenciye gibi meyveleri pratik bir şekilde sıkabilmenizi sağlayan meyve sıkacakları, katı meyvelere göre farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Klasik elle sıkma yöntemine benzer bir şekilde çalışan Vitapress Narenciye Sıkacağı, bu işlemi zahmetsiz bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Portakal, mandalina ve limon gibi narenciyelerin sularını posasız bir şekilde tüketebilmenizi sağlayan ürün, 2 ayrı posa filtresi ile işinizi kolaylaştırır. Çift yönlü hareket imkanı sunan işlevsel koni sayesinde narenciyelerin suyunu verimli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Otomatik açma/kapama özelliği bulunan 0,6 L kapasiteli narenciye sıkacağı ile lezzetli meyve suları hazırlayabilirsiniz. Şık tasarımlı ve fonksiyonel meyve sıkacakları ile gün içindeki bütün öğünlerde taze meyve suyu tüketebilirsiniz.