• Ücretsiz Kargo

  100 Tl üzeri alışverişlerde

 • 2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Sıfırla


Mutfak Robotları

Mutfak Robotları kategorisinde toplam 6 adet ürün listelenmiştir.
Yeni
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Metalik Boya
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Metalik Boya

1.309 ,90 TL
1.614 ,90 TL

HV8 Kıyma Makinesi 1800W
HV8 Kıyma Makinesi 1800W


Masterblend Mutfak Robotu 750 W
Masterblend Mutfak Robotu 750 W


Tefal Kıyma Makinesi 2000W
Tefal Kıyma Makinesi 2000W


Tefal Kıyma Makinesi 1800W YENİ
Tefal Kıyma Makinesi 1800W YENİ


Yeni
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Çelik
Tefal Kıyma Makinesi 2200W ÇelikAralarında Masterblend’in de yer aldığı mutfak robotları sayesinde; doğrama, çırpma, karıştırma, narenciye sıkma gibi işlemler için birden fazla ürün kullandığınız günleri geride bırakın. Fonksiyonelliği ve sunduğu teknik becerilerle mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak mutfak robotları ile mutfakta geçirdiğiniz zamandan tasarruf edin ve bu zamanı kendinize ayırın.

Yemeklerinde kullandığı kıymayı en taze ve hijyenik şekilde ev ortamında çekmeyi seven kullanıcılar için ise Tefal kıyma makinesi ürünleri farklı renklerde ve farklı Watt’larda ve son derece pratik kullanım şekli ile listelenen ürünler arasında yer alıyor.

750 Watt’lık gücü ve 12 farklı hız ayarıyla pratik şekilde değerlendirebileceğiniz Masterblend mutfak robotu, 1,5 litrelik blender ve 2 litrelik doğrayıcı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Blender bölümü, smoothie, ayran, sütlü içecekler ve çorba gibi sıvı kıvamlı yiyecek ya da içeceklerin hazırlanmasında görev alırken dilimleme ve rendeleme özellikleriyle donatılan doğrayıcı bölümü, ürünün asıl maharetlerini ortaya çıkarıyor. Maksi doğrayıcı olarak da isimlendirilen hazne, Masterblend’in güçlü motoru sayesinde sizi, hamur yoğurma gibi zorlu işlerden kurtarıyor. Yoğurma ve karıştırma için iki, doğrama için bir adet bıçakla güçlendirilen bölüm, dilimleme ve rendelemede kullanılan altı paslanmaz çelik diskle geliyor. Ürünün hazne, bıçak ve narenciye sıkacağı aparatlarını temizlemeniz ise son derece kolay.

Masterblend’in bir diğer özelliği de narenciye sıkacağı fonksiyonunun oluşu. Çok yer kaplayan ve gücü, kimi meyvelerde yetersiz olabilen narenciye sıkacakları yerine değerlendirebileceğiniz Masterblend’i, doğrayıcı haznesine takılan bir aparatla fonksiyonel bir narenci sıkacağına dönüştürebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize taze sıkılmış narenciyelerin sularını ikram etmenize yardımcı olan ürün, sizi haznedeki suyu sürekli boşaltma zahmetinden de kurtarıyor.

Estetik tasarımı, kompakt yapısı ve çok yönlü değerlendirilebilen özellikleriyle mutfağınıza kolayca konumlandırabileceğiniz model sayesinde halihazırda kullandığınız ürünleri emekliye ayırabilirsiniz. Eğer siz de mutfağınızdaki karmaşaya bir son vermek ve hem işlevsel hem de şık mutfak robotlarına yatırım yapmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyin.