• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici GarantisiKıyma Makineleri

Kıyma Makineleri kategorisinde toplam 4 adet ürün listelenmiştir.
Yeni
-%30
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Çelik
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Çelik


Yeni
-%30
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Metalik Boya
Kıyma Makinesi Metalik 2200W – 4in1 Aksesuar


-%30
Tefal Kıyma Makinesi 2000W Siyah
Kıyma Makinesi 2000W Siyah


-%30
Tefal Kıyma Makinesi 2200W Çelik YENİ
Kıyma Makinesi Çelik 2200W – 9in1 AksesuarAralarında Masterblend’in de yer aldığı mutfak robotları sayesinde; doğrama, çırpma, karıştırma, narenciye sıkma gibi işlemler için birden fazla ürün kullandığınız günleri geride bırakın. Fonksiyonelliği ve sunduğu teknik becerilerle mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak mutfak robotları ile mutfakta geçirdiğiniz zamandan tasarruf edin ve bu zamanı kendinize ayırın.

Yemeklerinde kullandığı kıymayı en taze ve hijyenik şekilde ev ortamında çekmeyi seven kullanıcılar için ise Tefal kıyma makinesi ürünleri farklı renklerde ve farklı Watt’larda ve son derece pratik kullanım şekli ile listelenen ürünler arasında yer alıyor.

750 Watt’lık gücü ve 12 farklı hız ayarıyla pratik şekilde değerlendirebileceğiniz Masterblend mutfak robotu, 1,5 litrelik blender ve 2 litrelik doğrayıcı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Blender bölümü, smoothie, ayran, sütlü içecekler ve çorba gibi sıvı kıvamlı yiyecek ya da içeceklerin hazırlanmasında görev alırken dilimleme ve rendeleme özellikleriyle donatılan doğrayıcı bölümü, ürünün asıl maharetlerini ortaya çıkarıyor. Maksi doğrayıcı olarak da isimlendirilen hazne, Masterblend’in güçlü motoru sayesinde sizi, hamur yoğurma gibi zorlu işlerden kurtarıyor. Yoğurma ve karıştırma için iki, doğrama için bir adet bıçakla güçlendirilen bölüm, dilimleme ve rendelemede kullanılan altı paslanmaz çelik diskle geliyor. Ürünün hazne, bıçak ve narenciye sıkacağı aparatlarını temizlemeniz ise son derece kolay.

Masterblend’in bir diğer özelliği de narenciye sıkacağı fonksiyonunun oluşu. Çok yer kaplayan ve gücü, kimi meyvelerde yetersiz olabilen narenciye sıkacakları yerine değerlendirebileceğiniz Masterblend’i, doğrayıcı haznesine takılan bir aparatla fonksiyonel bir narenci sıkacağına dönüştürebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize taze sıkılmış narenciyelerin sularını ikram etmenize yardımcı olan ürün, sizi haznedeki suyu sürekli boşaltma zahmetinden de kurtarıyor.

Estetik tasarımı, kompakt yapısı ve çok yönlü değerlendirilebilen özellikleriyle mutfağınıza kolayca konumlandırabileceğiniz model sayesinde halihazırda kullandığınız ürünleri emekliye ayırabilirsiniz. Eğer siz de mutfağınızdaki karmaşaya bir son vermek ve hem işlevsel hem de şık mutfak robotlarına yatırım yapmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyin.