• Ücretsiz Kargo

  100 Tl üzeri alışverişlerde

 • 2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Sıfırla


Blenderler

Blenderler kategorisinde toplam 5 adet ürün listelenmiştir.
OnTheGO Blender
OnTheGO Blender

429 ,90 TL
569 ,90 TL

Yeni
Activflow Pro Caramelle 1000W Set
Activflow Pro Caramelle 1000W Set

709 ,90 TL
934 ,90 TL

Perfect Mix High Speed Blender
Perfect Mix High Speed Blender

1.149 ,90 TL
1.429 ,90 TL

Yeni
UltraBlend Cook Yüksek Hızlı Blender
UltraBlend Cook Yüksek Hızlı Blender

2.599 ,90 TL
3.189 ,90 TL

Masterblend El Blenderı 550 W
Masterblend El Blenderı 550 WMutfakta leziz yemekler hazırlayabilmek, kısa süre içinde zahmetsizce rendeleme, doğrama ve çırpma işlemlerini yapabilmek için en çok yardımcı olan küçük ev aletlerinden biri de blender'lar. Mezeler, soslar, meyve suları ve kokteyller gibi uzunca ezme ve karıştırma gerektiren yiyecek ve içecekleri hazırlamak blender'lar sayesinde çok daha kolay hale geliyor. Kullanışlı yapıları ve güçlü motorları ile gereksiz zaman kaybından kurtaran blender modelleri, aynı zamanda son derece pratik bir kullanım sunuyor. Mutfak işlerinde yaşam konforunu yükselten elektronik ürünler arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan blender'lar kolay temizleme imkanıyla da gereksiz bulaşık derdinden ve olası mutfak kazalarından kurtulmayı sağlıyor. 

Modern Tasarımlı Blender Modelleri

Estetik görünümleri ve modern duruşları ile mutfaklara hoş bir görüntü katan blender'lar, ergonomik ve fonksiyonel modelleriyle tüketicilerle buluşuyor. Yan aksesuarları ve aparatlarıyla da güçlendirilmiş donanımları sayesinde mutfaklarda en çok uğraş gerektiren kesme, çırpma ve doğrama işleri geniş kapasiteli karıştırma haznelerinde kısa sürede tamamlanabiliyor. Blendforce cam 6 bıçak blender modeli 500W motor gücü ve farklı hız kademeleri ile tam ezme ve homojen bir karışım elde etmeye yardımcı oluyor. Sağlıklı karışımları ve içecekleri minimum sürede hazırlayabilen OnTheGO blender modeli de kullanışlı ve her an kullanıma hazır sürahi dizaynı ile dikkat çekiyor.

Mutfaklardaki Yardımcınız Blender'lar

Paslanmaz çelikten üretilen bıçakları tek tuşla her türlü malzemeyi parçalayabildiği için haznenin dibinde herhangi bir ezilmemiş parça kalmıyor. Hiçbir zararlı madde içermeyen kaliteli materyalleri ile de herkes için sağlıklı besinler hijyenik şekilde hazır hale getirilebiliyor. Çıkarılabilir bıçakları ve sürahileri ancak doğru şekilde yerleştirildiğinde aktive olabilen güvenli kilit sistemleriyle korumalı bir kullanım sağlanıyor. İşlem tamamlandıktan sonra kolayca çıkan parçaları yıkanarak rahat bir temizlik imkanı veriyor.