• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici GarantisiFritözler

Fritözler kategorisinde toplam 6 adet ürün listelenmiştir.
-%30
Mega 2L Fritöz
Mega 2L Fritöz


-%30
Uno M Fritöz
Uno M Fritöz


-%56
Principio Fritöz
Principio Fritöz


-%30
Easy Fry Pro 3L Fritöz
Easy Fry Pro 3L Fritöz


-%30
Filtra One Fritöz
Filtra One Fritöz


-%30
Super Uno Fritöz
Super Uno FritözKokusuz ve etkili biçimde kızartmalar yapmaya yarayan fritözler, özelliklerinden fonksiyonlarına ve tasarımlarına değin pek çok farklı seçenekte kullanıcıya sunuluyor. Fritöz çeşitleri fazla olduğundan ihtiyacı en iyi biçimde belirlemek gerekiyor. Örneğin; büyük aileler ve tek seferde mümkün olduğunca fazla kızartma yapmak isteyenler için yüksek kapasiteli fritözler oldukça avantajlı bir kullanım alanı sunuyor. Fritözün dış kısmının aşırı ısınmasını engelleyen yalıtımlı duvar teknolojili modeller, güvenliğe önem verenlere bilhassa hitap ediyor.

Fritöz temizliği, kullanıcıların satın alımda en fazla dikkat ettiği başlıklardan biri. Çıkarılabilir parçaları bulunan ve bu parçaları makinede yıkamaya uygun olan fritöz modelleri, kolay temizlik isteyenler açısından işlevsel oluyor. Pişirme sepeti, çıkarılabilir hazne, kapak ve filtre bölümleri çıkabilen fritözleri tercih edebilirsiniz. Evin içerisine kızartma kokusu sinmesini istemiyorsanız, nitelikleri arasında koku önleme kontrolü bulunan fritözlere yönelebilirsiniz. Koku önleyici filtre teknolojili bu fritözler sayesinde mutfak da evin diğer bölümleri de kızartma kokmuyor. Etkileyici bir diğer özellik yağ filtreleme teknolojisi. Yağların uzun süre dayanmasını ve her zaman temiz kalmasını sağlayan bu sistem kızartmaların daha sağlıklı olmasında da etkili oluyor.

Kullanım kolaylığı arayışındakiler için fonksiyonel özellikli fritözler oldukça iyi bir tercih. Pişirme sepetini sap ile dışarıdan hareket ettirebilme, ayarlanabilir termostat, ısı göstergeli açma – kapama düğmesi ve iç hazne gözlem penceresi gibi özellikler sayesinde kızartma yapmak zevkli bir aktiviteye dönüşüyor. Ayarlanabilir termostat ile pişirme ısısı seçilebiliyor ve ısı ayarı yapabilme sebzeden hamur işine etten tatlıya değin farklı pek çok tarifi fritözde pişirmeyi mümkün kılıyor. Isı göstergeli açma – kapama düğmesi ile sıcaklık değerleri anlık olarak öğreniliyor. Kızartma süreçlerini izlemek ve kontrolü bu şekilde yapmak isteyenler için iç hazne izleme penceresi ya da pişirme kapağı olan modeller iyi bir tercih olacaktır.