• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici GarantisiEkmek Yapma Makineleri

Ekmek Yapma Makineleri kategorisinde toplam 3 adet ürün listelenmiştir.
-%30
Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi
Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi


-%30
Tefal Pain Delices Çelik Ekmek Yapma Makinesi
Tefal Pain Delices Çelik Ekmek Yapma Makinesi


-%30
Pain Plaisir Ekmek Yapma Makinesi
Pain Plaisir Ekmek Yapma MakinesiEkmek yapma makinesi, evde fırın profesyonelliğinde çeşit çeşit ekmek ve unlu mamul yapabilmeyi sağlar. Günlük taze ekmek yapmak ve ekmeğini istediği malzemelerle zenginleştirmek isteyenler için ideal olan ekmek yapma makinesinin kontrolü de oldukça kolaydır. Her şeyiyle tamamen otomatik olan makinenin kullanımında tek yapılması gereken, malzemeleri koymak ve ekmeğin pişmesini beklemektir. Ekmek yapma makinesi hamuru yoğurur, farklı pişirme programlarıyla sadece ekmek değil, lezzetli, çeşit çeşit hamur işinin yapılabilmesini de sağlar.

Pain Dore Ekmek Yapma Makinesi

Pain Dore,12 farklı pişirme programı ile evde en profesyonel şekilde çeşitli unlu mamuller yapabilmeyi sağlayan bir ekmek yapma makinesidir. Bu otomatik makinenin kullanımı için malzemeyi cihaz içine yerleştirmek, programı seçmek ve cihazı çalıştırmak yeterlidir. Pain Dore, hamuru hem yoğurur hem de pişirir. 3 kabuk pişme ayarı ile açık, orta veya koyu renk kabuklu ekmek yapmak çok kolaydır. Ekmek, kek, hamur (pizza ve makarna), reçel ve lapası, çavdar ekmeği ve gluten programlarıyla evde yapılması zor olarak adlandırılan tüm lezzetleri kısa sürede en iyi şekilde yapabilmeyi sağlar. Üstelik otomatik ılık tutma özelliği, yiyeceklerin piştikten 1 saat sonra bile ılık kalmasına olanak tanır. Pain Dore ekmek yapma makinesinin çıkarılabilir yapışmaz ekmek sepeti, bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Pain Dore ile en sevdiğiniz ekmek tariflerini pratik şekilde yapabilir, lezzet dolu unlu mamulleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Pain Plaisir Ekmek Yapma Makinesi

Plain Plaisir; 17 otomatik program, 3 glutensiz program, 3 ağırlık ayarı ve 3 kabuk rengi seviyesi gibi özelliklerle çok fonksiyonlu bir ekmek yapma makinesidir. Evde en pratik şekilde ekmek, kek, pizza, reçel, mısır gevreği ve yulaf lapası hazırlayabilmeyi sağlayan Plain Plaisir, oldukça kolay bir kullanım da sunar. Her şeyiyle otomatiktir. Malzemeleri ekmek tavasına yerleştirdikten sonra makineyi çalıştırmak için program seçimi yeterlidir. Plain Plaisir, hamuru istenen kıvamda yoğurur ve pişirir. Üstelik kontrolü kolay ekran paneli ile istenilen program ve zaman rahatlıkla görüntülenebilir. Glutensiz programlarıyla glutensiz ekmek ve hamur işi karışımları yapabilmeyi de sağlayan Plain Plaisir, sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin de favorisidir. Plain Plaisir, tüm bunların yanı sıra otomatik sıcak tutma, gecikmeli başlatma, 3 ağırlık ve kabuk rengi ayarı ve kolay temizlenme gibi özelliklerle de öne çıkar. Plain Plaisir'i tercih ederek içerisinde 27 tarif barındıran tarif kitabına da sahip olabilir, evde geleneksel ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabilmenin keyfine varabilirsiniz.