• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi


-%30
Fırsat
SKU: 1510001274

Tefal Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg

 • Binbir çeşit lezzet için hergün Actifry!
 • 1 Kaşık Yağ ile Gelen Binbir Çeşit Lezzet...
 • 1 Kg Patates Kızartması için 1 Kaşık Yağ

-%30
2.571 ,29 TL
1.799 ,90 TL

 • Bu üründe indirim kodu geçerli değildir.

Genel Bakış

 • 1 Kaşık Yağ ile Gelen Binbir Çeşit Lezzet...
 • 1 Kg Patates Kızartması için 1 Kaşık Yağ


Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg

Özellikler

 • Sağlık

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Sadece 1 kaşık yağ ile hafif ve sağlıklı yemekler.

 • Atıştırmalık Sepeti

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Sepet sayesinde hamsiden böreğe, köfteden krokete birçok lezzetli atıştırmalık artık çok sağlıklı ve hafif .

 • Çıkarılabilir Zamanlayıcı

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Başında durmaya gerek kalmaz, zamanınız size kalsın.

 • Yüksek Kaliteli Şeffaf Cam Kapak

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Pişmeyi kolayca izleyin ve kolayca temizleyin.

 • Çeşitlilik

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Etten balığa, böreklerden tatlılara binbir çeşit sağlıklı lezzet.

 • Homojen pişirme

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Dönen pedal sayesinde homojen pişirme.

 • Kolay Temizleme

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar.

 • Kapasite

  Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg 1 kg, 4 kişilik.

Teknik Özellikler

Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg

Tefal Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg

Watt Gücü1400 Watt
Kapasite1 Kg
ZamanlayıcıVar
Kolleksiyonlar

Yorumlar


Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.

Actifry serisi ile geleneksel pişirme yöntemlerini unutun. 2009 yılından bu yana mutfaklarda çok az miktarda yağla veya tamamen yağsız olarak yemek pişirilebilmesini sağlayan Actifry serisi, yenilenen teknik özellikleri ve kapasitesiyle aile boyu keyifle tüketebileceğiniz, leziz ve sağlıklı yemekler sunmanıza olanak tanıyor. Hatta tatlı ve diğer atıştırmalıklarınızı bile Actifry ile hazırlamanız mümkün.

Actifry serisi; Original, Original Atıştırmalık, Genius, Express ve Express Atıştırmalık gibi modeller içeriyor. Yemek pişirme gereksiniminize göre seçebileceğiniz modellerin hazne kapasiteleri farklılık gösteriyor. Örneğin; Actifry Express modelinin 1 kg ve 1.5 kg kapasiteli versiyonları, Genius modellerinin 1.2 lt ve 1.7 lt kapasiteli sürümleri mevcut.

Tüm modellerde; şeffaf cam kapak, pişirme haznesi, koku filtresi, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar gibi özellikler ortak iken “Atıştırmalık” olarak adlandırılan modellerde, bir de atıştırmalık pişirmeye yönelik sepet bulunuyor. Börek, kroket ve misket köfte gibi sağlıklı ve leziz atıştırmalıkları kolayca pişirebilmenize yardım eden modeller, seçtiğiniz ürünün kapasitesine göre 6 kişilik servisler hazırlayabilmenizi sağlıyor.

Actifry Genius modelleriyle; patates kızartmasından sebzeye, et ve balıktan tatlıya kadar pek çok ana ve ara yemeği tamamen yağsız olarak pişirebilirsiniz. Sıcak hava ve otomatik karıştırma özelliğini bir arada sunan Genius serisi, 70°C ile 220°C arası ısı ayarı yapabilmenizi sağlarken hassas termostatıyla pişirdiğiniz yiyecekleri en uygun kıtırlıkta bırakıyor. Actifry serisinde tercih edebileceğiniz modellerin, farklı renk seçenekleri bulunuyor. Mutfağınızla uyumlu renklere sahip Actifry’ı seçerek hem mutfağınıza modern bir hava katabilirsiniz hem de sevdiklerinize daha sağlıklı yemekler sunabilirsiniz.

Eğer hala geleneksel yöntemlerle yemek pişiriyorsanız ve pişirdiğiniz yemeklerin daha sağlıklı olması adına bir adım atmak istiyorsanız, Actifry serisinde yer alan modellerden ihtiyaçlarınıza uygun olanı hemen sepetinize ekleyin.

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan doğrayıcılar ve öğütücüler, yemek hazırlama sürecini daha pratik hale getirir. Devrim yaratan teknolojiler ile üretilen bu ürünler, tamamen kullanıcı odaklı olarak tasarlanır. Sizlere hem güçlü performans hem de kolay kullanım sağlar. Genel olarak yüksek Watt ile çalışan doğrayıcılar ve öğütücüler, sizlere sadece yüksek motor gücü değil, aynı zamanda yüksek devir hızı da sunar. Böylece tam istediğiniz sonucu almanız kolaylaşır. Yemeğinizi, çorbanızı veya meyve suyunuzu hazırlamak artık bu ürünlerle daha kolay ve keyifli hale gelir. Doğrayıcı ve öğütücü modelleri, sizi saatler süren uğraşlardan ve fazla bulaşıktan kurtarır. Kullanıcı odaklı tasarımları ile tüm ürünler kolay bir şekilde yıkanarak tekrar kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca bu ürünler; damlama durdurma sistemi, akıllı ayar panelleri, siklon etkili bıçaklar gibi çeşitli özellikleri ile gelişmiş teknolojiyi mutfağınıza getirerek hayatınızı kolaylaştırır. 

Gelişmiş bıçak teknolojileri hem mükemmel karıştırma sağlar hem de tüm topakları yakalar. Ürünlerde kullanılan bıçaklar paslanmaz ham maddeye sahip olduğu için kullanım süresi olarak da oldukça uzundur. Aynı zamanda tüm bu bıçaklar kolay temizlenerek sizlere ekstra zaman kazandırır. Sağlıklı ve pratik gıdalar hazırlamak için uygun olan doğrayıcılar ve öğütücüler, haznelerinin herhangi bir bölgesinde büyük parça bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece homojen bir karışım elde edersiniz.