• Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Kargo!

 • 2 Yıl Garanti

  2 Yıl Garanti

  Uzatılmış Servis Garantisi

 • Güvenli Ödeme

  Güvenli Ödeme

  Taksit ve Havale ile ödeme

 • Üretici Garantisi

  Üretici Garantisi

  %100 Üretici Garantisi

Sıfırla


Actifry

Actifry kategorisinde toplam 7 adet ürün listelenmiştir.
-%30
Fırsat
Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg
Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 Kg

1.799 ,90 TL
2.571 ,29 TL

-%30
Actifry Original 1kg
Actifry Original 1kg


-%30
Actifry Genius 1,2 Lt
Actifry Genius 1,2 Lt


-%30
Actifry Genius 1,7 lt
Actifry Genius 1,7 lt


-%30
Actifry Express Atıştırmalık Sepeti
Actifry Express Atıştırmalık Sepeti


-%30
Actifry Original 1 Kg + Sepet
Actifry Original 1 Kg + Sepet


-%30
Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 kg & Cam Pişirme Kapları
Actifry Original Atıştırmalık Siyah 1 kg & Cam Pişirme KaplarıActifry serisi ile geleneksel pişirme yöntemlerini unutun. 2009 yılından bu yana mutfaklarda çok az miktarda yağla veya tamamen yağsız olarak yemek pişirilebilmesini sağlayan Actifry serisi, yenilenen teknik özellikleri ve kapasitesiyle aile boyu keyifle tüketebileceğiniz, leziz ve sağlıklı yemekler sunmanıza olanak tanıyor. Hatta tatlı ve diğer atıştırmalıklarınızı bile Actifry ile hazırlamanız mümkün.

Actifry serisi; Original, Original Atıştırmalık, Genius, Express ve Express Atıştırmalık gibi modeller içeriyor. Yemek pişirme gereksiniminize göre seçebileceğiniz modellerin hazne kapasiteleri farklılık gösteriyor. Örneğin; Actifry Express modelinin 1 kg ve 1.5 kg kapasiteli versiyonları, Genius modellerinin 1.2 lt ve 1.7 lt kapasiteli sürümleri mevcut.

Tüm modellerde; şeffaf cam kapak, pişirme haznesi, koku filtresi, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar gibi özellikler ortak iken “Atıştırmalık” olarak adlandırılan modellerde, bir de atıştırmalık pişirmeye yönelik sepet bulunuyor. Börek, kroket ve misket köfte gibi sağlıklı ve leziz atıştırmalıkları kolayca pişirebilmenize yardım eden modeller, seçtiğiniz ürünün kapasitesine göre 6 kişilik servisler hazırlayabilmenizi sağlıyor.

Actifry Genius modelleriyle; patates kızartmasından sebzeye, et ve balıktan tatlıya kadar pek çok ana ve ara yemeği tamamen yağsız olarak pişirebilirsiniz. Sıcak hava ve otomatik karıştırma özelliğini bir arada sunan Genius serisi, 70°C ile 220°C arası ısı ayarı yapabilmenizi sağlarken hassas termostatıyla pişirdiğiniz yiyecekleri en uygun kıtırlıkta bırakıyor. Actifry serisinde tercih edebileceğiniz modellerin, farklı renk seçenekleri bulunuyor. Mutfağınızla uyumlu renklere sahip Actifry’ı seçerek hem mutfağınıza modern bir hava katabilirsiniz hem de sevdiklerinize daha sağlıklı yemekler sunabilirsiniz.

Eğer hala geleneksel yöntemlerle yemek pişiriyorsanız ve pişirdiğiniz yemeklerin daha sağlıklı olması adına bir adım atmak istiyorsanız, Actifry serisinde yer alan modellerden ihtiyaçlarınıza uygun olanı hemen sepetinize ekleyin.

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan doğrayıcılar ve öğütücüler, yemek hazırlama sürecini daha pratik hale getirir. Devrim yaratan teknolojiler ile üretilen bu ürünler, tamamen kullanıcı odaklı olarak tasarlanır. Sizlere hem güçlü performans hem de kolay kullanım sağlar. Genel olarak yüksek Watt ile çalışan doğrayıcılar ve öğütücüler, sizlere sadece yüksek motor gücü değil, aynı zamanda yüksek devir hızı da sunar. Böylece tam istediğiniz sonucu almanız kolaylaşır. Yemeğinizi, çorbanızı veya meyve suyunuzu hazırlamak artık bu ürünlerle daha kolay ve keyifli hale gelir. Doğrayıcı ve öğütücü modelleri, sizi saatler süren uğraşlardan ve fazla bulaşıktan kurtarır. Kullanıcı odaklı tasarımları ile tüm ürünler kolay bir şekilde yıkanarak tekrar kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca bu ürünler; damlama durdurma sistemi, akıllı ayar panelleri, siklon etkili bıçaklar gibi çeşitli özellikleri ile gelişmiş teknolojiyi mutfağınıza getirerek hayatınızı kolaylaştırır. 

Gelişmiş bıçak teknolojileri hem mükemmel karıştırma sağlar hem de tüm topakları yakalar. Ürünlerde kullanılan bıçaklar paslanmaz ham maddeye sahip olduğu için kullanım süresi olarak da oldukça uzundur. Aynı zamanda tüm bu bıçaklar kolay temizlenerek sizlere ekstra zaman kazandırır. Sağlıklı ve pratik gıdalar hazırlamak için uygun olan doğrayıcılar ve öğütücüler, haznelerinin herhangi bir bölgesinde büyük parça bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece homojen bir karışım elde edersiniz.