Tefal MASTERCHEF GOURMET PREMIUM GÜMÜŞ Sık sorulan sorular

Kusursuz hamur işleri ve çok daha fazlası! Blender, doğrayıcı/dilimleyici, kıyma aparatı ve meyve suyu sıkacağıyla..

Masterchef Gourmet günlük olarak kek ve tatlılar yapmanızı kolaylaştırır : kurabiyeler, çikolatalı mousse, cupcakeler... Güçlü 900 W motoru dairesel hareketiyle her gün kek yapabilmeniz ve muhteşemler tarifler yaratabilmeniz için gerekli gücü sağlar! Masterchef Gourmet, Flex Whisk teknolojisi sayesinde, tek 1 yumurtanın bile beyazını yumuşacık ve kar gibi kabarana dek zahmetsizce çırpar. Çırpma, yoğurma, karıştırma... Masterchef Gourmet 4.6 litre kapasiteli geniş kase ve üç adet tamamlayıcı pastacılık aletiyle birlikte gelir. Aliminyum döküm mikseri ile 1.8 kg'ye kadar kek karışımı; aliminyum döküm yoğurucusu ile zahmetsizce yoğurarak ekmek veya pizza hamuru hazırlayın.
Mutfak makinenizin kullanımını paketin içinden çıkan eklentilerle geliştirin : blender, doğrayıcı ve 3 başlıklı dilimleyici, kıyma aparatı ve meyve sıkacağı.

 

Referans : QB505D38

Sık sorulan sorular
Mutfak cihazı, mutfak robotundan farklı çalışır. Karıştırma aparatları yukarıdan gelen bir kol üzerinden malzemenin içine daldırılır. Oysa mutfak robotunda karıştırma aparatları malzemenin altından çalışır. Mutfak cihazı öncelikle hamur ve kek karışımları hazırlamak için kullanılır. Mutfak robotu da bu işleri yapar ancak bu konuda mutfak cihazı kadar verimli değildir. Kek ve pasta yapmayı planlıyorsanız, bunları ne kadar sıklıkla yapacağınızı düşünmelisiniz. Bu sizin için sık yürüteceğiniz bir iş ise, mutfak cihazı sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Ancak mutfak robotunun mutfak cihazına göre çok daha az yer kaplayan bir cihaz olduğu da göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür.
Talimatlar ve Kılavuz