TEFAL WIZZO MUTFAK MAKİNESİ QB307

WIZZO MUTFAK MAKİNESİ QB307 Mutfaktaki yeni yardımcınızı çok seveceksiniz 

Wizzo, mutfaktaki her işinizi kolaylaştıracak. Patentli Flex Whisk teknolojisine sahip çırpıcı ile birlikte tüm hamur işi aksesuarları sayesinde her seferde başarıyı garantiler: kekler, kişler, pizzalar ve diğer tüm tarifleriniz artık sizin için çok kolay. Her zaman pişirmek istediğiniz ama şu ana kadar cesaret bile edemediğiniz tariflerinizi artık kolayca hazırlayabilirsiniz. Önden açılma ve yandaki komut düğmeleri ile, her an ürünü takip etmeye gerek kalmaz. Wizzo, arka kısmındaki düz tasarımı sayesinde mutfağınıza kolayca uyum sağlar. Wizzo sayesinde kendinizi bile şaşırtacaksınız! 

Wizzo ile yapamayacağınız hiçbir şey yok!

Gerçek yetenek, bütün potansiyelinizi ortaya koyabilmek için neyin yardımına ihtiyacınız olduğunu bilmektir: Wizzo, yemek hazırlıklarınızı kolaylaştırmak için geliştirildi. Döngüsel hareketi sayesinde Wizzo, karıştırma, yoğurma ve patentli Flex Whisk teknolojisine sahip çırpıcıları ile çırpmada bir profesyoneldir. Yapmak istediğiniz tuzlu ve tatlı tariflerde her türlü işlem için hazırdır. Heyecan verici fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve mutfakta başarıyı yakalamak artık mümkün. Wizzo, sade şekli ve yuvarlak tasarımı ile mutfaktaki sadık arkadaşınız olacak! Wizzo sayesinde yemek pişirme heyecanına kapılacak ve bu işte ne kadar ilerleme kaydettiğinize şaşıracaksınız! 
Esaslar
 • Wizzo ile kendinizi şımartın! 

  Gerçek yetenek, bütün potansiyelinizi ortaya koyabilmek için neyin yardımına ihtiyacınız olduğunu bilmektir. Wizzo "sihirli ve pratik" anlamına gelir ve mutfaktaki her işinizi kolaylaştırma üzere tasarlanmıştır. Bir kez Wizzo'yu kullanmaya başladığınızda, mutfaktaki keşiflerinizin ardı arkası kesilmeyecek! 

 • Ekstra hızlı çırpma

  Özel tasarımlı eşsiz Flex Whisk teknolojisi sayesinde mükemmel kıvamda yumurta beyazı, hem de çok hızlı bir biçimde! 

 • Kolay kullanım ve kolay saklama

  Bütün işlevleri en üst düzeyde konforlu kullanım için tasarlanmıştır. Wizzo, nereye koyarsanız koyun az yer kaplayarak her mutfağa uyum sağlar. 

 • Optimum karıştırma sonuçları 

  Hamur aparatları döngüsel hareketleri ile her haznenin her noktasına ulaşır ve pürüzsüz ve homojen sonuçlar sağlar. 

 • Hamur işi aksesuarları 

  Patentli Flex Whisk çırpıcı, hafif hamurlarınız için plastik yoğurucu, ağır hamurlarınız için ise paslanmaz çelik hamur kancası. Wizzo ile, her türlü hamur işini kolayca hazırlayacaksınız!

 • Şık tasarımlı paslanmaz çelik karıştırma haznesi 

  Wizzo, sıçrama önleyici siper kapağı ile 4 L kapasiteli paslanmaz çelik bir hazneye sahiptir. Bu sayede, tek seferde tam 40 cupcake ya da 3 pizza hazırlayabilir ve herkesi mutlu edebilirsiniz! 

 • Hızlı ve güçlü

  Homojen, pürüzsüz karıştırma sonuçları için 700W motor ve 4 hız ayarı ve pulse fonksiyonu

 • Fırında pişirilen yemeklerde seçenenklerinizi genişletin

  4 ek aksesuar ile uyumluluğu (blender, doğrayıcı, kıyma aparatı, dilimleyici) sayesinde ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve her damak zevkine hitap edecek. 

 • İlhama mı ihtiyacınız var? 25 farklı fikir içeren tarif kitabından faydalanın!

  Tefal websitesinden indirebileceğiniz günlük atıştırmalıklardan lezzetli tatlılara 25 farklı tarif içeren tarif kitabı 

 • 1 L blender aparatıyla birlikte

  1 L blender ile taze meyvelerden smoothie'lerinizi, pancake ya da krep karışımlarınızı kolayca hazırların ya da soğuk ve sıcak çorbalarınızın tadını çıkarın. 

 • Kıyma aparatı

  2 farklı türde paslanmaz çelik ızgarası ile orta ve kalın boyutta kıyma hazırlayabilirsiniz.

 • Doğrayıcı ve 3 başlıklı dilimleyici

  Taze dilimlenmiş ya da rendelenmiş sebze ve meyve tadı için hazneye direkt aktarabileceğiniz 3 farklı türde paslanmaz çelik dilimleyici / doğrayıcı içerir. 

   

Özellikler
Güç 700  W
Hız ayarları 4  
Darbe fonksiyonları    
Fonksiyon sayısı 6  
Fonksiyon tipleri Çırpma, yoğurma, karıştırma, dilimleme, kıyma  
Yörünge hareketi    
Yoğunlaştırmak    
Ekmek hamuru 0,8  kg
Kek hamuru 2,7  kg
Toplam kase kapasitesi 4  L
Kase materyali Pürüzsüz Paslanmaz Çelik  
Blender Evet  
Blender'ın toplam kapasitesi 1  L
Blender kase materyali Plastik  
Kıyım/dilimleme    
Kıyım dilimleme fonksiyonları İnc/kalın doğrama, dilimleme  
Aliminyum Döküm Mikser Evet  
Aliminyum Döküm Yoğurucu Evet  
Özel Tasarımlı Çırpıcı Evet  
Kıyma makinesi    
Ekstra kase Hayır  
Alınacak aksesuarlar    
Renkler KOYU KIRMIZI İNOKS  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Mutfak cihazı, mutfak robotundan farklı çalışır. Karıştırma aparatları yukarıdan gelen bir kol üzerinden malzemenin içine daldırılır. Oysa mutfak robotunda karıştırma aparatları malzemenin altından çalışır. Mutfak cihazı öncelikle hamur ve kek karışımları hazırlamak için kullanılır. Mutfak robotu da bu işleri yapar ancak bu konuda mutfak cihazı kadar verimli değildir. Kek ve pasta yapmayı planlıyorsanız, bunları ne kadar sıklıkla yapacağınızı düşünmelisiniz. Bu sizin için sık yürüteceğiniz bir iş ise, mutfak cihazı sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Ancak mutfak robotunun mutfak cihazına göre çok daha az yer kaplayan bir cihaz olduğu da göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.