Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Damlama tavasını daima su ile dolu tutun (modele bağlıdır). Bu, duman ve alev çıkmasını önleyecek şekilde akan sıvıların ve yağın su içerisinde dağılmasını mümkün kılar.
İlk kullanım sırasında bir miktar duman çıktığını göreceksiniz. Bu normaldir ve uzun süre devam etmez. Duman görmeye devam ediyorsanız ızgaranın düzgün temizlendiğinden emin olun.
Hayır, ürün üzerinde asla folyo kullanmamalısınız; "folyoya sarılmış paket" tarzı yemek yapılmasına izin verilmemektedir.
Yemek yapma amacıyla ekleyeceğiniz su, pişirme yüzeyinin altında tüm yağların sıcak bir yüzeyde yanmasını ve duman veya alev oluşturmasını önleyerek döküleceği ve tutulacağı serin bir bölge oluşturacaktır.
Yalnızca ahşap, plastik veya termoplastik mutfak aletlerini kullanın. Metal mutfak aletleri, elektrikli ızgara üzerindeki yapışmaz kaplamaya zarar verebilir.
Ürünler kolay temizleme için tam olarak parçalarına ayrılabilir. Izgara, pişirme diski ve su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilir. Izgaranın gövdesi her kullanımdan sonra silinmelidir. Asla suya daldırmayın.
Kullanımdan sonra barbekünüzü kapatın ve prizden çıkarın. Temizlemeden önce tamamen soğuyana kadar bekleyin. Izgaralar, sap ve altlık, bir sünger ve bulaşık deterjanıyla silinebilir.
Rezistans temizlenmemelidir. Kirlendiğinde, soğumasını bekleyin ve kuru bir bezle silin.
Rüzgarlı bir yerdeyseniz pişirme yüzeyi soğuyabilir ve ızgara işlemi daha uzun sürebilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.