TEFAL VARIABOLO BESLENME KABI FUTBOL

VARIABOLO BESLENME KABI FUTBOL Yemekleri ve atıştırmalıkları rahatlıkla taşıyın

VARIABOLO Beslenme Kabı, yiyecekleri ayrı tutmak için ayarlanabilir bir kısım, kolay saklama için yuvalama tasarımı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir parçaları ile yemek ve atıştırmalıkları saklamak için ideal çocuk dostu bir çözümdür. Bu kullanımı kolay saklama kabı, bulaşık makinesinde solma veya çizilmeye karşı olan şık ve eğlenceli motiflere sahiptir.

İki ayrı atıştırmalık için tek ideal kap 

Çocuklar için mükemmel olan VARIABOLO Beslenme Kabı, hareket halindeyken yemek ya da atıştırmalık hazırlarken rahatlık ve esneklik sunar. Ayarlanabilir  bölümü kabı iki bölüme ayırır - belirli yiyecekleri ayrı tutmak isteyen seçici yiyiciler için kullanışlı bir özellik. Tam esneklik için tasarlanan bölüm, alan tasarrufu için ideal olan bir yuvalama formatı ile sandviçler gibi daha büyük öğeler için yer açmak için de çıkarılabilir. Çeşitli parlak renkler ve çocuk dostu motiflerle sunulan grafik, bulaşık makinesinde çizilmeyi veya solmayı önlemek için tamamen entegre edilmiştir. Gıda kabının kompakt biçimi, paketi tamamlamak için uygun su şişeleri ile birlikte, beslenme çantalarına veya torbalara kolayca sığar.
Esaslar
 • Daha fazla esneklik için ayarlanabilir bölüm

  Her tür çocuğun ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan ayarlanabilir ve çıkarılabilir bölümleri, iki ayrı yiyeceği tek beslenme kabında taşıma özelliği ile size esneklik sağlar.

 • Kolay saklama için yuva tasarımı

  Parçalar birbiri içine girer, böylece herhangi bir sayıda ki kap zahmetsizce depolanabilir ve maksimum rahatlık için yer tasarrufu sağlar.

 • Kid-friendly Colors and Motifs

  Available in a choice of bright colors with youthful graphics, to make snacking fun for kids of all ages.

 • Mataralara Uyumlu

  % 100 sızdırmaz tasarımlı su şişeleri ile şık ve eğlenceli eşleştirmeler, Beslenme kapları için mükemmel bir ortaktır.

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.