TEFAL FRESH KITCHEN MEYVE VE SEBZE BIÇAĞI SETİ

FRESH KITCHEN MEYVE VE SEBZE BIÇAĞI SETİ Mutfağınızda mutlaka bulunması gereken, günlük yemeklerinizi kolayca yapmanıza yardımcı, canlı renklerdeki eğlenceli mutfak gereçleri

Üstün pratiklik ve kolaylık için tasarlanan çok yönlü renkli mutfak bıçakları serisinden, kolay temizlenebilen Fresh Kitchen Meyve ve Sebze Bıçakları Mutfak Aksesuarları, çok amaçlı kesim yapan tırtıllı bıçakları ve küçük soyma bıçağı sayesinde, meyve ve sebze kesmek için mükemmeldir.

 

 

 

 

 

 

 

Tefal Mutfak Aksesuarı: Mutfağınızda mutlaka bulunması gereken, günlük yemeklerinizi kolayca yapmanıza yardımcı, canlı renklerdeki eğlenceli mutfak gereçleri

Bu renkli mutfak bıçakları mutfak gereçleri serisi ile, gök kuşağı eğlencesi dayanıklı hassasiyet ile buluşuyor! Paslanmaz çelik bıçaklara,yapışmaz bir kaplamaya, kullanım sırasında ekstra rahatlık için ergonomik saplara sahip bu dokuz adet işlevsel bıçak tüm yemek yapma ihtiyaçlarınıza cevap verir: soyma bıçağı - YEŞİL, tırtıllı bıçak - KIRMIZI, Şef bıçağı - MAVİ, ekmek bıçağı - SARI, santoku bıçağı - TURUNCU, plastik salata bıçağı - TRANSPARAN mutfak aksesuarı, küçük sebze soyma bıçağı, greyfurt bıçağı, 4 parça bıçak takımı (3 bıçak + 1 plastik kesme tahtası).
Esaslar
 • Mutfağınıza renk katın

  Fresh Kitchen gereçleri, günlük yemeklerinizi hazırlarken her mutfağa mükemmel şekilde uyum sağlayan, renkli ve eğlenceli bir dokunuş ekler.

 • Renkli yapışmaz kaplamalı paslanmaz çelik bıçaklar

  Paslanmaz çelik bıçak: Daha dayanıklı
  Yapışmaz kaplama: Kullanımı ve temizliği çok kolay

   

 • Kolay kullanım  

  Günlük kullanım için mükemmel

   

 • Yumuşak ve ergonomik

  Ergonomik kulpları ve geliştirilmiş ergonomisi sayesinde, rahat kullanım için ideal bir şekle sahiptir.

Özellikler
Aktif kısım Materyali PASLANMAZ ÇELİK  
Tür STANDART  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.