TEFAL MASTERCHEF GOURMET PLUS

MASTERCHEF GOURMET PLUS Tüm tarifleriniz için muhteşem! Blenderı, doğrayıcı/dilimleyici ve kıyma aparatıyla  

Yaratıcılığınızı özgür bırakın!
Masterchef Gourmet Plus pasta yapma tutkunuza eşlik eder. Başarmak isteyen insanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü 900 W motoru dairesel hareketiyle hayallerinize ulaşmak için gereken gücü sağlar. 4.6 L kapasiteli geniş haznesi size 1.8 kg'a kadar kek hamuru hazırlamanıza olanak sağlar. Eşsiz Flex Whisk Teknolojisi sayesinde tek bir yumurtanın bile beyazını yumuşacık ve kar gibi kabarana dek zahmetsizce çırpar. Aynı zamanda alüminyum döküm mikseri ve yoğurucusuyla kek karışımları ve ekmek veya pizza hamurları hazırlayabilirsiniz. Şık metal muhafazası ve süper ayna parlaklığında kase ve düğmeleriyle tüm isteklerinizi ve daha fazlasını karşılar. Kutu içeriğindeki aksesuarları lezzetli ev yapımı yiyecekler hazırlayın: blender, dilimleyici/rende ve kıyma aparatı.

Yaratıcılığınızı özgür bırakın!

Kek yapımı olmadan hayatımız nasıl olurdu? Hatıralarımı düşünüyorum, mutfağın kokusu bana çocukluğumu anımsatıyor. Annemin meşhur çikolatalı mousse'u, anneannemin yoğurtlu kek tarifi ve masanın etrafında geçen tüm bu güzel anlar... Kek yapımı, tıpkı sizi geçmişe götüren bir zaman makinesi gibidir. Tüm bu nedenlerden ötürü çocuklarım ve arkadaşlarım için tart, mousse veya çikolatalı kek yapmayı seviyorum. Masterchef Gourmet'yi her gün kullanmam, yaptığım keklerin özel olmasını engellemiyor! Hiçbir hafta sonu, hiçbir gün ev yapımı kek olmadan bitmemeli. Duyguların keklerime karışması ne kadar büyülü bir şey. Çocukların ellerini hamura daldırmaları ve yeni kekler istemelerini görmek gerçekten büyüleyici. Sonunda her gün kullanabileceğim, kek yapımı için özel olarak tasarlanmış bir makinem var. Tüm bu başarılar, ev yapımı tariflerim söz konusu olduğunda biraz daha yol kat etmemi sağlıyor: Çikolatalı mousse, kurabiye, makaron, meyveli tart, ev yapımı pizza... Bu makineyle tüm bunları yapabilmek harika. Her gün olağanüstü kekler! Sonunda kullanımı çok kolay olan bir mutfak makinesi Bir mutfak makinesine sahip olmak artık lüks değil. Uzmanlara özel bir makine için az bile. Masterchef Gourmet her gün kek ve tatlı yapmanızı kolaylaştırır: Kurabiye, çikolatalı mousse, tart, makaron, cupcake... Flex Whisk Teknolojisi sayesinde kek yapımı çok kolaydır. Harika yumurta akı hazırlamak için uzman olmanıza gerek yok. Masterchef Gourmet, yumurta akını yumuşacık ve kar gibi kabarana dek zahmetsizce çırpar! Patenti Tefal'e ait olan dönme hareketini kullanır ve daha iyi çırpma için paslanmaz çelikle plastiği bir araya getiren Flex Whisk Teknolojisine sahiptir. Tek damlayı bile israf etmeden tarifinizdeki tüm malzemelerin iyice karışmasını sağlar. Bu yenilikçi özellik, tek yumurta akını bile çırpmanıza olanak tanır! Kontrol bende ve ne yediğimi biliyorum Kendinizi sağlıklı yiyeceklerle ödüllendirmek mi istiyorsunuz? Bu sizin en doğal hakkınız. Ne yediğinizi bilin, en iyi ürünleri seçin, malzemeleri kontrol edin... Tüm bunlar, evde mousse, tart, kek yapmanız için yeterli sebepler. Masterchef Gourmet ile yemeklerinizin kontrolünü tekrar elinize alın. Tatlıya düşkünsünüz diye bayat şeyleri yemeniz gerekmez. Kendi yaptığım kekler taze ve sağlıklı! Her gün yeni tarifler deneyip sınırlarımı aşıyorum Çırpma, yoğurma, karıştırma... Masterchef Gourmet, 4,6 litre kapasiteli kase ve üç adet tamamlayıcı pastacılık aletiyle birlikte gelir. Kek yapımını gündelik bir etkinlik haline getirmek için üç iyi sebep var. Her pastacılık aleti kendi tarifleriyle birlikte gelir. Yumurta akı, çikolatalı mousse, krem şanti çırpmak için özel tasarımlı çırpıcı...; ekmek/pizza hamuru, çörek için aliminyum döküm yoğurucu...; kek karışımı, cupcake için aliminyum döküm mikser.... Bu üç pastacılık aletinin güvenilirliği, her defasında başarılı sonucu garanti eder. Bir pastacı olarak uzmanlaşmanıza, potansiyelinizle özgüven kazanmanıza ve yeni tarifler yaratmanıza yardımcı olur. Sınır yok.
Esaslar
 • Mükemmel kıvamda yumurta beyazı/Mereng ve pastacılık için ideal!

  Özel tasarımlı çırpıcı Flex Whisk 'in üçüncü kademedeki telleri sayesinde kasenin dibine kolayca erişerek kısa sürede tüm malzemelerinizi hafif ve mükemmel sonuçlar alacak şekilde karıştırır!

 • İdeal karışımlar için çift yönlü döngüsel karıştırma hareketi!

  Çift yönlü döngüsel karıştırma hareketiyle mutfak makinenizin kafası ve takılı aparat ters yönlere doğru dönerek hızlı, yumuşak ve homojen sonuçlar elde etmenizi sağlar.

   

 • Alüminyum döküm metal kaplama

  Döküm metal gövdesiyle sağlamdır, ekmek hamuru yoğurmak gibi zor işler söz konusu olduğunda bile işleri sizin yerinize halleder! Parlak gümüş renginden ve kasenin ayna parlaklığından gözleriniz kamaşacak!

 • Her seferinde hafif ve kabarık yumurta akları!

  Kusursuz çırpma sonuçları için özel Flex Whisk teknolojisi, tek bir yumurtada bile etkili

 • Yüksek kaliteli metal pastacılık kiti

  Pastacılık kitiyle yoğurun, karıştırın, çırpın : Aliminyum döküm yoğurucu, Aliminyum döküm mikser ve Özel tasarımlı Flex Whisk çırpıcı günlük kullanım için kusursuzdur.

 • 4.6 L kase kapasitesi

  4.6 L kapasiteli kasesi sayesinde 10 adet yumurta çırpabilir, 40 adet cupcake ve 3 adet büyük pizza hamuru hazırlayabilirsiniz.

 • Ev yapımı kokteyller, smoothieler ve çorbalar hazırlayın

  Kokteyller, buz kırma, smoothieler, çorbalar ve çok daha fazlası için ideal, bu zarif 1,5 L kapasiteli paslanmaz çelik blender sürahisi sıcak ve soğuk malzemelerin oluşturabileceği termal şoklara karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilmesi için bıçaklar da çıkarılabilir.

   

 • Taze kesilmiş ve rendelenmiş sebze ve meyvelerin tadını çıkarın


  Bu kesici/rende ince ve kalın kesim, dilimleme ve patates doğrama için 4 adet çıkarılabilir paslanmaz çelik koni içerir. Kaseye doğrudan servisle temizliği kolaylaştırır.

 • Evde taze köftelerinizi ve burgerlerinizi kendiniz hazırlayın!

  Kıyma aparatı farklı türlerdeki hazırlıklarınız için farklı genişliklerde 2 paslanmaz çelik bıçak içerir. (Orta ve kalın). Bıçağı ideal sonuçlar için kendiliğinden bilenir.

   

 • Yeni lezzetlermi denemek istiyorsunuz? 25 tarif fikrinin keyfini çıkarın!

  Tarif kitabı günlük atıştırmalıklardan sofistike tatlılara kadar keşfedilecek 25 tarif içerir.

Özellikler - Karşılaştırma
Tarif sayıları 25  
25  
25  
yok
Tarif kitabı    
   
   
yok
Garanti 1 YIL  
1 YIL  
1 YIL  
yok
Güç 900  W
900  W
900  W
700  W
Hız ayarları 6  
6  
6  
4  
Darbe fonksiyonları    
   
   
   
Fonksiyon sayısı 6  
7  
7  
3  
Fonksiyon tipleri Çırpma, Karıştırma, Yoğurma, Doğrama/Dilimleme, Kıyma, Parçalama  
Çırpma, Karıştırma, Yoğurma, Doğrama/Dilimleme, Kıyma, Parçalama, Sıkma  
Çırpma, Karıştırma, Yoğurma, Doğrama/Dilimleme, Kıyma, Parçalama, Sıkma  
Whisk, Beat, Knead  
Yörünge hareketi    
   
   
   
Dökme metal    
   
   
   
Yoğunlaştırmak    
   
   
   
Ekmek hamuru 0,8  kg
0.8  kg
0.8  kg
0,8  kg
Kek hamuru 1,8  kg
1.8  kg
1.8  kg
1,8  kg
Toplam kase kapasitesi 4,6  L
4.6  L
4.6  L
3,5  L
Kase materyali Cilalı Paslanmaz Çelik  
Pürüzsüz Paslanmaz Çelik  
Pürüzsüz Paslanmaz Çelik  
Pürüzsüz Paslanmaz Çelik  
Blender Evet  
Evet  
Evet  
Hayır  
Blender'ın toplam kapasitesi 1,5  L
1.5  L
1.5  L
yok
Blender kase materyali Pürüzsüz paslanmaz çelik  
Plastik  
Plastik  
yok
Kıyım/dilimleme    
   
   
   
Kıyım dilimleme fonksiyonları Doğrayıcı ve 3 başlıklı Dilimleyici  
Doğrayıcı ve 3 başlıklı Dilimleyici  
Doğrayıcı ve 3 başlıklı Dilimleyici  
yok
Aliminyum Döküm Mikser Zor Görev  
Evet  
Evet  
Evet  
Aliminyum Döküm Yoğurucu Evet  
Evet  
Evet  
Evet  
Özel Tasarımlı Çırpıcı Flex Whisk  
Flex Whisk  
Flex Whisk  
Flex Whisk  
Kıyma makinesi    
   
   
   
Meyve Sıkacağı    
   
   
   
Ekstra kase Hayır  
Hayır  
Hayır  
Hayır  
Alınacak aksesuarlar    
   
   
   
Kablo depolama    
   
   
   
Renkler Gümüş Premium  
Gümüş  
Kırmızı  
White  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Mutfak cihazı, mutfak robotundan farklı çalışır. Karıştırma aparatları yukarıdan gelen bir kol üzerinden malzemenin içine daldırılır. Oysa mutfak robotunda karıştırma aparatları malzemenin altından çalışır. Mutfak cihazı öncelikle hamur ve kek karışımları hazırlamak için kullanılır. Mutfak robotu da bu işleri yapar ancak bu konuda mutfak cihazı kadar verimli değildir. Kek ve pasta yapmayı planlıyorsanız, bunları ne kadar sıklıkla yapacağınızı düşünmelisiniz. Bu sizin için sık yürüteceğiniz bir iş ise, mutfak cihazı sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Ancak mutfak robotunun mutfak cihazına göre çok daha az yer kaplayan bir cihaz olduğu da göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.