TEFAL MASTERCHOP CAM RONDO KIRMIZI

MASTERCHOP CAM RONDO KIRMIZI Sadece Bir Düğmeye Basarak Doğrayın !

Masterchop Cam Hazneli Doğrayıcı'nın üstün teknolojiye sahip iki bıçağı ve 1000 ml kapasiteli cam haznesi ile mutfakta favori lezzetlerinizi kolayca ve güvenle hazırlayın.

Masterchop Cam Hazneli Doğrayıcı'nın üstün teknolojiye sahip iki bıçağı ve 1000 ml kapasiteli cam haznesi ile mutfakta favori lezzetlerinizi kolayca ve güvenle hazırlayın. 

Esaslar
  • Cam hazne

    1000 ml ölçekli cam hazne ile güvenle malzemelerinizi hazırlayabilir, kullanımın ardından cam haznenizi mikrodalga fırın ya da sıcak suya koyup yemeklerinizi ısıtabilirsiniz. 

  • Kolay kullanım

    Doğrayıcınızı sadece tek bir tuş ile üstünden bastırarak çalıştırın. 

  • İkili bıçak sistemi

    Her türlü malzemeye meydan okuyan üstün performansa sahip ikili bıçak sistemi.

Özellikler
Güç 500  W
Hız ayarları 1  
Bıçak sayısı 2  
Bıçak türleri PASLANMAZ ÇELİK  
Kase kapasitesi 0,6  L
Kase materyali Cam  
Kablo depolama    
Bulaşık makinesinde yıkanabilir    
Renkler KIRMIZI VE GRİ  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Besin iticisinin koni/kasetteki keskin bıçaklara değmemesi için küçük bir miktar meyve/sebzenin doğranmamış/dilimlenmemiş/rendelenmemiş kalması normaldir.
Bazı besinler doğranmaya/diilimlenmeye/rendelenmeye uygun değildir. Hazırlamak istediğiniz besin için doğru koniyi/kaseti kullandığınızdan, besinin dilimlenmeden/rendelenmeden/doğranmadan önce besleme borusuna doğru yerleştirildiğinden emin olun. Memnun edici sonuçlar alabilmek, malzemenin tutucuda birikmesini ve sıkışmasını önlemek için kullandığınız malzemeler sert ve taze olmalıdır (bilgi, ürün modeline göre değişir).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Malzemeler kabın kenarına yapışırsa (jambon, soğan vb.), cihazı kapatın, fişi çekin, bir spatula yardımıyla parçaları alın ve kabın içine dağıtın. Cihazın fişini tekrar takın ve 2 ya da 3 kez daha darbeli çalıştırın. ASLA ellerinizi veya parmaklarınızı haznenin içine sokmayın ya da bıçağa yaklaştırmayın.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.