TEFAL GOOD VALUE EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ

GOOD VALUE EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ Damak tadınıza uygun olarak kızarmış ekmekleriniz kahvaltının en önemli tamamlayıcısı    

7 kızartma kademeli 2 bölmeli ekmek kızartma makinesi: ekmeklerinizi damak zevkinize uygun olarak kusursuz şekilde kızartır. Tüm tezgahlarla uyumlu paslanmaz çelik kaplama.

Tasarım ve kompakt!

Good Value ile mükemmel kızarmış ekmekleri kolayca hazırlayan, kullanışlı tost makinesini keşfedin. Kahvaltıda ihtiyacınız olan her şey! Kullanışlı ve rahat: Ekmeğiniz 2 geniş yuvaya kolayca sığar. Ekmeğinizi tam istediğiniz gibi pişirmek için 1 - 7 arasında bir derece seçin! İptal düğmesi istediğiniz zaman durdurmanıza olanak tanırken buz çözme işlevi donmuş ekmeği eşit şekilde pişirir, ısıtma işleviyse önceden kızartılmış ekmeği sıcak tutmanızı sağlar. Böylece hiçbir şey çöpe gitmez! Kullanışlı bir kırıntı tepsisi, kırıntıları kolayca toplar. Ekmeği güvenli şekilde ve kolayca çıkarmak için kolu tamamen yukarı kaldırın. 850 W güçle ekmeğiniz kısa sürede hazır olur.
Esaslar
 • Işık göstergeli iki fonksiyon

  Donmuş ekmekleriniz için buz çözme özelliği & Daha önce kızarttığınız ekmekler için ısıtma ayarı 

 • Paslanmaz çelik kaplama

  İki geniş bölmeli ekmek kızartma makinesi paslanmaz çelik tasarımıyla mutfağınızla kusursuz uyum içinde.

 • Buz çözme ve tekrar ısıtma işlevi

  Buz çözme fonksiyonu dondurulmuş ekmekleri dengeli şekilde kızartır; tekrar ısıtma işlevi ile daha önceden kızartılmış ekmekler tekrar ısıtılabilir

 • Çıkarılabilir kırıntı tepsisi

  Temizlemesi kolay çıkarılabilir kırıntı tepsisi

 • İsteğe uygun kızartma

  İstediğiniz derecede kızarmış ekmek için 7 kızartma ayarı

   

 • Durma işlevi

  Immediately stops the toasting cycle

 • Yukarı Kaldırma Özelliği

  Tüm ekmeklerinizi kolayca çıkarabilirsiniz, en küçüklerini bile!

Özellikler - Karşılaştırma
Güç 850  W
1000  W
850  W
850  W
Yüksek kaldırış    
   
   
   
Durdurma    
   
   
   
Çözmek    
   
   
   
Yeniden ısıtmak    
   
   
   
Kontrol seviyeleri 7  
7  
7  
7  
Eşit kızartma içn ekmekleri otomatik ortalar    
   
   
   
Çıkartılabilir kırıntı tepsisi    
   
   
   
Kablo depolama    
   
   
   
Gösterge ışığı    
   
   
   
Renkler Çelik/Siyah  
Paslanmaz Çelik/Siyah  
Black wine red  
BLACK  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Defrost düğmesi ekmeğinizin buzunu çözmeyi sağlar ve otomatik olarak tostun pişmesi için ek zaman sağlar.
Ekmek kızartma makinesindeki Reheat fonksiyonu, soğuyan ekmeği yakmadan ısıtabilmek için otomatik olarak kızartma süresini yaklaşık 30 saniye kadar kısaltır.
Hayır ekmek kızartma makinelerimiz tost poşeti için uygun değildir.
Ekmek kızağını hafifçe kaldırmayı sağlar, böylece hamburger ekmeği ve bagel gibi küçük parçaları parmaklarınızı yakmadan alabilirsiniz.
Etrafında yeterince boşluk olan bir alanda alev alabilecek malzemelerden uzak şekilde (perde, çöp kutusu, elektrik prizi vb.) kullanılmalı, asla çalışır halde bırakılmamalıdır.
Marketlerde bulunan neredeyse her tür ekmeği kızartabilirsiniz. Kuru ekmeğin taze ekmekten daha çabuk kızardığını unutmayın. Donmuş ekmekler daha yavaş kızarır. Ayarlanabilir termostat ile kızartma düzeyini damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Cihazın içinde bir ekmek dilimi kalırsa, fişten çekin ve soğumaya bırakın. Daha sonra, hiçbir yanma riski olmadan dilimi çıkarabilirsiniz.
Ekmeğin içindeki nem farkları kızarma süresinin ve yoğunluğunun ayarlanmasını gerektirir. Kuru ekmek düşük ayarda kızartılmalı, taze ekmek ise yüksek ayarda kızartılmalıdır. İngiliz keki gibi üstü pürüzlü ekmek çeşitleri daha yoğun bir kızartma gerektirebilir.
Tahıllar için evet.
Kuru meyve içeren ekmek için hayır, çünkü kızartmak ekmeğe kötü bir tat verir, meyveleri köze çevirebilir ve malzemenin zarar görmesine yol açabilir.
Şekerle kaplı ya da üstü şekerli ürünleri ısıtmayı ya da kızartmayı tavsiye etmiyoruz.
Evet. Tüm tost makinelerimizde bulunan otomatik ortalama fonksiyonu, yeni modellerimizde bulunan ekstra derin ve geniş bölmeler sayesinde, kalın ve ince ekmek dilimleri yapışmadan ve kolayca kızartılabilir ve ısıtılabilir.
Hayır. Cihazın içine veya ısıtma levhası üzerine asla alüminyum folyo, kağıt, kase, tabak vb. gereçler koymayın.
Cihazların küçük boy eklemelere özel bir tasarımı olması şartıyla, evet. Dikkatli olun, tost makinesi yalnızca 2 veya 3 ekmek alabilir. Daha fazla sayıda ekmek koyarsanız aşırı ısınmaya sebebiyet verebilirsiniz.
Hayır. Güvenlik nedeniyle cihazın aynı anda sadece bir fonksiyon için - ısıtma veya kızartma - kullanılması mümkün olabilmektedir.
Kuru ekmek taze ekmekten daha hızlı kızarır. Donmuş ekmekler daha da yavaş kızarır.
Kızarma derecesi seçiciyle, kızarma seviyesini damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz.
Temizlemeden, bakımını yapmadan ya da kaldırmadan önce, ekmek kızartma makinesini fişten çekin ve soğumaya bırakın. Ekmek kızartma makinesinin dışını ve güç kablosunu temizlemek için, yumuşak bir bez ya da hafif nemli sünger ve deterjan kullanın, sonra her yerini kurulayın. Kırıntı tepsisini temizlemek için, çıkarın ve nemli bir bezle silin. Bulaşık makinesine koymayın. Ekmek kızartma makinesini korumak için, asla sert deterjanlar, metal araçlar ya da aşındırıcı sünger kullanmayın. ASLA ısıtma ünitesine dokunmayın.
Kaldıraç yalnızca ekmek kızartma makinesi ana fiş çıkışından açıldığında aşağı iner. Sorun hala devam ediyorsa ekmek kızartma makinesinin fişini çekin, lavabonun üstünde ters çevirin ve mekanizmayı tıkayan büyük ekmek parçalarını temizleyin. Sorun halen devam ediyorsa, ekmek kızartma makinenizi yetkili bir servise götürün.
İki bölmeli bir ekmek kızartma makinesinde bir tek dilim kızartılması eşitsizliklere neden olabilir.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Standart kare kesilmiş ekmek. Bayat ekmeğin taze ekmekten daha hızlı kızardığını unutmayın. Cihazınızın modeline bağlı olarak, donmuş ekmeğin kızarması daha uzun sürer. Ekmek kızartma makinenizde, donmuş ekmeği kızartmak için bir düğme bulunacaktır.
Kızartılmış ve soğumuş bir ekmek dilimini atmanız gerekmiyor; ısıtma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
Cihazı kapatın ve soğumaya bırakın. Ekmeği çıkarmaya çalışmadan önce cihazın fişini prizden çıkarın. Daha sonra, sıcak bir parçaya dokunma riski olmadan dilimi çıkarabilirsiniz. Ekmek kızartma makinesi çalışır halde iken, asla başından ayrılmamanız gerektiğini unutmayın.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
You will love to cook with