TEFAL EXPRESS METAL EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ

EXPRESS METAL EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ Damak tadınıza uygun olarak kızarmış ekmekleriniz kahvaltının en önemli tamamlayıcısı

Paslanmaz çelik kaplama Express uzun hazneli ekmek kızartma makinesi
 7 kızartma kademeli ve paslanmaz çelik kaplamalı uzun hazneli ekmek kızartma makinesi: mutfağınızın görünümünü bir üst seviyeye çıkaracak pratik ve tarz sahibi bir cihaz!

Tasarım ve kolay kullanım

 Harika kahvaltıların harika tamamlayıcısı Express Metal Ekmek Kızartma Makinesine merhaba deyin! Kullanışlı ve rahat: Tüm tezgahlarla uyumlu paslanmaz çelik tasarım Yukarı kaldırma özelliğiyle tüm ekmeklerinizi kolayca çıkarabilirsiniz, en küçüklerini bile! En büyük ekmek dilimleriyle bile uyumlu genişliği ayarlanabilir uzun hazne! Ekmeğinizi tam istediğiniz gibi kızartmak için 1 - 7 arasında bir derece seçin!  İstediğiniz anda kızartma işlemini durdurabileceğiniz bir kapama düğmesine sahiptir.  Dondurulmuş ekmekler için buz çözme işlevi  Önceden kızartılmış ekmekler için tekrar ısıtma işlevi, hiçbir şey ziyan olmayacak!  Kullanışlı kırıntı tepsisi kırıntıları kolayca toplar. 1000 W güçle ekmeğiniz kısa sürede hazır olur.
Esaslar
 • Stainless steel finishing

  A stainless steel product to bring an elegant touch to your kitchen

 • Genişliği değişebilir ekmek haznesi

  Küçük ve büyük ekmek dilimleri için

 •  High-lift facility

  Tüm kızarmış ekmeklerinizi kolayca çıkarabilmeniz için, en küçüklerini bile!

 • Buz çözme ve tekrar ısıtma işlevi

  Dondurulmuş ekmekler için buz çözme işlevi
  Önceden kızartılmış ekmekler için tekrar ısıtma işlevi

 • Durma işlevi

  Kızartma işlemini anında durdurur

 • 7 kızartma seviyesi

  İstenilen derecede kızarmış ekmek için 7 kızartma ayarı

 • Çıkarılabilir kırıntı tepsisi

  Temizlemesi kolay çıkarılabilir kırıntı tepsisi

Özellikler - Karşılaştırma
Güç 1000  W
850  W
850  W
850  W
Yüksek kaldırış    
   
   
   
Durdurma    
   
   
   
Çözmek    
   
   
   
Yeniden ısıtmak    
   
   
   
Kontrol seviyeleri 7  
7  
7  
7  
Eşit kızartma içn ekmekleri otomatik ortalar    
   
   
   
Çıkartılabilir kırıntı tepsisi    
   
   
   
Kablo depolama    
   
   
   
Gösterge ışığı    
   
   
   
Renkler Paslanmaz Çelik/Siyah  
Çelik/Siyah  
Black wine red  
BLACK  
Garanti 1 YIL  
yok 1 YIL  
yok

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Defrost düğmesi ekmeğinizin buzunu çözmeyi sağlar ve otomatik olarak tostun pişmesi için ek zaman sağlar.
Ekmek kızartma makinesindeki Reheat fonksiyonu, soğuyan ekmeği yakmadan ısıtabilmek için otomatik olarak kızartma süresini yaklaşık 30 saniye kadar kısaltır.
Hayır ekmek kızartma makinelerimiz tost poşeti için uygun değildir.
Ekmek kızağını hafifçe kaldırmayı sağlar, böylece hamburger ekmeği ve bagel gibi küçük parçaları parmaklarınızı yakmadan alabilirsiniz.
Etrafında yeterince boşluk olan bir alanda alev alabilecek malzemelerden uzak şekilde (perde, çöp kutusu, elektrik prizi vb.) kullanılmalı, asla çalışır halde bırakılmamalıdır.
Marketlerde bulunan neredeyse her tür ekmeği kızartabilirsiniz. Kuru ekmeğin taze ekmekten daha çabuk kızardığını unutmayın. Donmuş ekmekler daha yavaş kızarır. Ayarlanabilir termostat ile kızartma düzeyini damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Cihazın içinde bir ekmek dilimi kalırsa, fişten çekin ve soğumaya bırakın. Daha sonra, hiçbir yanma riski olmadan dilimi çıkarabilirsiniz.
Ekmeğin içindeki nem farkları kızarma süresinin ve yoğunluğunun ayarlanmasını gerektirir. Kuru ekmek düşük ayarda kızartılmalı, taze ekmek ise yüksek ayarda kızartılmalıdır. İngiliz keki gibi üstü pürüzlü ekmek çeşitleri daha yoğun bir kızartma gerektirebilir.
Tahıllar için evet.
Kuru meyve içeren ekmek için hayır, çünkü kızartmak ekmeğe kötü bir tat verir, meyveleri köze çevirebilir ve malzemenin zarar görmesine yol açabilir.
Şekerle kaplı ya da üstü şekerli ürünleri ısıtmayı ya da kızartmayı tavsiye etmiyoruz.
Evet. Tüm tost makinelerimizde bulunan otomatik ortalama fonksiyonu, yeni modellerimizde bulunan ekstra derin ve geniş bölmeler sayesinde, kalın ve ince ekmek dilimleri yapışmadan ve kolayca kızartılabilir ve ısıtılabilir.
Hayır. Cihazın içine veya ısıtma levhası üzerine asla alüminyum folyo, kağıt, kase, tabak vb. gereçler koymayın.
Cihazların küçük boy eklemelere özel bir tasarımı olması şartıyla, evet. Dikkatli olun, tost makinesi yalnızca 2 veya 3 ekmek alabilir. Daha fazla sayıda ekmek koyarsanız aşırı ısınmaya sebebiyet verebilirsiniz.
Hayır. Güvenlik nedeniyle cihazın aynı anda sadece bir fonksiyon için - ısıtma veya kızartma - kullanılması mümkün olabilmektedir.
Kuru ekmek taze ekmekten daha hızlı kızarır. Donmuş ekmekler daha da yavaş kızarır.
Kızarma derecesi seçiciyle, kızarma seviyesini damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz.
Temizlemeden, bakımını yapmadan ya da kaldırmadan önce, ekmek kızartma makinesini fişten çekin ve soğumaya bırakın. Ekmek kızartma makinesinin dışını ve güç kablosunu temizlemek için, yumuşak bir bez ya da hafif nemli sünger ve deterjan kullanın, sonra her yerini kurulayın. Kırıntı tepsisini temizlemek için, çıkarın ve nemli bir bezle silin. Bulaşık makinesine koymayın. Ekmek kızartma makinesini korumak için, asla sert deterjanlar, metal araçlar ya da aşındırıcı sünger kullanmayın. ASLA ısıtma ünitesine dokunmayın.
Kaldıraç yalnızca ekmek kızartma makinesi ana fiş çıkışından açıldığında aşağı iner. Sorun hala devam ediyorsa ekmek kızartma makinesinin fişini çekin, lavabonun üstünde ters çevirin ve mekanizmayı tıkayan büyük ekmek parçalarını temizleyin. Sorun halen devam ediyorsa, ekmek kızartma makinenizi yetkili bir servise götürün.
İki bölmeli bir ekmek kızartma makinesinde bir tek dilim kızartılması eşitsizliklere neden olabilir.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Standart kare kesilmiş ekmek. Bayat ekmeğin taze ekmekten daha hızlı kızardığını unutmayın. Cihazınızın modeline bağlı olarak, donmuş ekmeğin kızarması daha uzun sürer. Ekmek kızartma makinenizde, donmuş ekmeği kızartmak için bir düğme bulunacaktır.
Kızartılmış ve soğumuş bir ekmek dilimini atmanız gerekmiyor; ısıtma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
Cihazı kapatın ve soğumaya bırakın. Ekmeği çıkarmaya çalışmadan önce cihazın fişini prizden çıkarın. Daha sonra, sıcak bir parçaya dokunma riski olmadan dilimi çıkarabilirsiniz. Ekmek kızartma makinesi çalışır halde iken, asla başından ayrılmamanız gerektiğini unutmayın.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
You will love to cook with