TEFAL FUZZY LOGIC FC28 10T

FUZZY LOGIC FC28 10T Silindirik tencere serisi: Lezzetli yemekler için kusursuz homojen pişirme

Lezzetli yemekler için kusursuz homojen pişirme
 *Yenilikçi silindirik tencere teknolojisi sayesinde homojen ve lezzetli yemekler için ideal ısı sirkülasyonu. Görsel pişirme: pişir & izle.
*45 farklı pişirme programı ile sevdiğiniz yemeklerin tamamını pişirebilmeniz için harika çok amaçlı kullanım sağlar. DIY Chef kendi tariflerinizi kişiselleştimek ve hafızaya almak için sıcaklığı, pişirme süresini ve pişirme programını ayarlamaya olanak sağlar.* Sağlam ve dayanıklı yapışmaz kaplama da dahil olmak üzere 6 katmandan oluşan 2.5 mm kalınlığıyla sağlam silindirik tencere.* 1 tıkla kolay açılma Kapak açıkken pişirebilme imkanı.* Tüm çıkarılabilir parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Aksesuarlar: Buhar sepeti, Pilav kaşığı, Çorba kaşığı, Ölçü kabı ve tarif kitabı.

Silindirik tencere serisi:
Lezzetli yemekler için kusursuz homojen pişirme

 *Yenilikçi silindirik tencere teknolojisi sayesinde homojen ve lezzetli yemekler için ideal ısı sirkülasyonu. Görsel pişirme: pişir & izle. *45 farklı pişirme programı ile sevdiğiniz yemeklerin tamamını pişirebilmeniz için harika çok amaçlı kullanım sağlar. DIY Chef kendi tariflerinizi kişiselleştimek ve hafızaya almak için sıcaklığı, pişirme süresini ve pişirme programını ayarlamaya olanak sağlar.* Sağlam ve dayanıklı yapışmaz kaplama da dahil olmak üzere 6 katmandan oluşan 2,5 mm kalınlığıyla sağlam silindirik tencere.* 1 tıkla kolay açılma Kapak açıkken pişirebilme imkanı.* Tüm çıkarılabilir parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Aksesuarlar: Buhar sepeti, Pilav kaşığı, Çorba kaşığı, Ölçü kabı ve tarif kitabı.  

İdeal ısı sirkülasyonu: Lezzetli yemeklerin kusursuz homojenlikte pişmesi için silindirik tencere serisi

*Üstün teknoloji

Esaslar
 • İdeal ısı sirkülasyonu: Lezzetli yemeklerin kusursuz homojenlikte pişmesi için silindirik tencere serisi

  Silindirik tencere serisi
  Gelişmiş çoklu pişirici 45'i 1 arada
  Yenilikçi silindirik tencere teknolojisi kıvamlı ve lezzetli pişirme için ideal ısı sirkülasyonu sağlar.
  45 farklı pişirme programı ile sevdiğiniz yemeklerin tamamını pişirebilmeniz için harika çok amaçlı kullanım sağlar: hamur işleri, çorba, buharda pişirme, güveç, kızartma, bebek maması, lapa, yoğurt, krem/peynir(yumuşak peynir), tatlı, buğday/tahıl, pilav/risotto, makarna, ekmek pişirme, kendi tarifleriniz ve yeniden ısıtma. Yüksek görünürlüğe sahip LED kontrol paneli.

 • Fuzzy Logic : Fuzzy Logic : Yenilikçi silindirik tencere teknolojisi  

  Yenilikçi silindirik tencere teknolojisi sayesinde homojen ve lezzetli yemekler için ideal ısı sirkülasyonu. Görsel pişirme: pişir & izle.

 • High quality & durable spherical bowl

  Sağlam ve dayanıklı yapışmaz kaplama da dahil olmak üzere 6 katmandan oluşan 2.5 mm kalınlığıyla sağlam silindirik tencere

 • DIY Chef to customise my own recipes

  DIY Chef kendi tariflerinizi kişiselleştimek ve hafızaya almak için sıcaklığı, pişirme süresini ve pişirme programını ayarlamaya olanak sağlar.

 •  Delayed start & automatic keep warm up to 24h

  Delayed start & automatic keep warm up to 24h. Your meals will stay ready until it's time to eat! Pre-cancellation of keep warm is also possible.

 • Dishwasher safe  

  Dishwasher safe removable parts

 • Easy open with 1 click  

  1 tıkla kolay açılma Kapak açıkken pişirebilme imkanı.

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
1 kap pirinç hazırlamak için (2 küçük porsiyon ya da 1 büyük porsiyon), 1 kap beyaz pirince bir buçuk kap su ilave edin. Bazı pirinç tipleri için 1 kap pirinç pişirildiğinde bir miktar pirincin tabana yapışması normaldir.
Kullanılan pirinç miktarına göre yetersiz ya da fazla su kullanılmış. Lütfen pişirme kılavuzuna göz atın. Homojen bir sonuç almak için pirincin kasenin yüzeyine eşit şekilde yayıldığından emin olun.
Kılavuzda verilen tarif önerilerini takip edin. Farklı tip pirinçler için farklı su miktarları ve pişirme süreleri söz konusudur.
Sebze ve kabuklu deniz ürünlerini pirince eklemeden önce pişirmenize gerek yoktur. Buhar malzemelerin tümüyle pişmesini sağlar.
Evet, ancak buhar sepeti sığ olduğu (buharlı pişirici kadar derin olmadığı) ve buharın yiyecekler etrafında dolaşmak için belirli bir alana ihtiyacı olduğu için sepeti fazla doldurmayın. Aynı zamanda çiğ et/balık sularının, lezzet verici olmalarına rağmen, pirincin üzerine akmasını istemiyorsanız buhar sepetinin tabanını yağ geçirmez bir pişirme kağıdıyla kaplayabilirsiniz. Sebzeler için bu işlemi yapmanız gerekmez.
Evet. Lezzet katmak için suya tuz ve baharat ekleyebilirsiniz.
Evet, bu kaseler bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak kaseyi makineye yerleştirirken iç yüzey kaplamasına zarar vermediğinizden emin olun. Bulaşık makinesinde birçok kez yıkamanın ardından tüm iç yüzeyi bir miktar yağ ile cilalamanızı tavsiye ederiz.
Kasenin içinde gösterilen 10 kaplık limiti aşmadığınızdan emin olun. Bu seviyenin aşılması durumunda kullanım esnasında taşma olabilir.
Kapak doğru şekilde kapatılmamış, mikrobasınç valfı doğru şekilde yerine oturtulmamış ya da conta hasar görmüş olabilir. Pişirmeyi durdurun, Pirinç Pişirme Makinesinin fişini çekin ve her şeyin doğru şekilde yerine oturduğunu kontrol edin.
Yoğuşma toplayıcısını her kullanımdan sonra boşaltın ve yerine doğru şekilde yerleştirdiğinizden emin olun.
Kase doğru şekilde oturtulmamış.
Kasede yeterince su ya da pirinç yok. Pirinci yıkayın ve 20 dakika suda bekletin.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Kasenin rengi ilk kullanımdan ya da uzun süreli kullanımdan sonra değişebilir. Renk değişimi buhar ve su sebebiyle yaşanır ve Pirinç Pişirme Makinenizin kullanımı üzerinde etkisi olmadığı gibi sağlığınız için de tehlikeli değildir. Kaseyi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.