TEFAL OPTISS

OPTISS HAMUR İŞLERİNDE ZAHMETSİZ BAŞARI

Tefal Optiss, yüksek performanslı ve şık bir elektronik mutfak tartısıdır. Rahat, cam platformlu ince tasarım, maks. 5 kg'lık yüksek kapasiteye sahiptir. Okunması kolay bir LCD ekranla tamamlanan ürüne, kutuyu açar açmaz kullanmaya başlamanız için pil dahildir.

Tefal Optiss kitchen scale: BAKING MAKE EASY

Convenient and efficient, Tefal Optiss is the perfect easy-to-use electronic kitchen scale. Save time and clean-up when baking or cooking: the TARE function ensures successive weighings in the same container. No need to transfer each ingredient, simply reset the scale to zero and continue adding ingredients. Also, no need for a measuring jug: with the liquid function switch easily between dry (g) or liquid weighings (cl/dl). No risk of error in converting units.Tefal Optiss boasts maximum capacity of 5 kg, and features a slim frame with striking aesthetics that fit seamlessly into any home. With batteries included for immediate use straight out of the box, Tefal Optiss combines great design and solid performance into one easy-to-use kitchen scale.
Esaslar
 • MAKSİMUM KULLANIM RAHATLIĞI

  Sağlam, çizilmeye dayanıklı, özel sertleştirilmiş cam platformun temizlenmesi çok kolaydır. Büyük ebatı sayesinde platform her tür hazne boyutuna uyum sağlar.

 • EASY STORAGE

  Thanks to its slim design and retractable hook, it is easy to hang or store.

 • default

  KOLAY SAKLAMA

  İnce tasarımı ve boyu ayarlanabilir kancası sayesinde asıp saklamak kolaydır.

 • ULTRA RAHAT

  Ölçüm kabı gerekmez: Sıvı işleviyle kuru (g) veya sıvı tartım (cl/dl) arasında kolayca geçiş yapın. Birim dönüştürme hatası riski yoktur.

 • AKILLI ÖZELLİK

  Hamur işleri veya yemek pişirme sırasında zamandan ve temizlikten tasarruf edin. TARA fonskiyonu sayesinde aynı kapta arka arkaya tartım olanağı sağlar. Her malzemeyi başka bir kaba aktarmanız gerekmez, tartıyı TARA ile sıfırlamanız ve malzemeleri eklemeye devam etmeniz yeterlidir.

 • GARANTİLİ SONUÇLAR

  Gramı gramına ölçümün olmazsa olmaz olduğu tarifler ve diyetler için idealdir.

 • YÜKSEK KAPASİTE

  Kurabiyelerden keklere kadar tüm tariflerinize mükemmel uyum sağlar.

 • KULLANIMA HAZIR

  Hemen kullanmanız için 2 adet LR03 AAA pil dahildir.

Özellikler
Ağırlık ölçümü g / dl / cl  
Dara    
Likit fonksiyonu    
Otomatik KAPATMA    
Asarak hoock    
Kapasite 5  kg
Ölçüm 1  g
Görüntü/ekran boyu 60X25  mm
Ağırlık platform Kırılmaz cam  
Boyutlar ( ...x...x...) 22X17.5X2  cm
Renkler Beyaz  
Batarya türü AAA  
Batarya numarası 2  
Bataryalar içerisindedir    
Garanti 2 YIL  

Talimatlar ve Kılavuz
Sık sorulan sorular
Darayı ayarlamak için, öncelikle:
• tartıyı açın
• kabınızı tepsinin üzerine koyun (kap tepsinin üstünü kaplayıp ötesine geçebilir)
• 'Açma/Kapama' düğmesine basın ve ekranda sıfırın görüntülenmesini bekleyin.
Kabın ağırlığı otomatik olarak düşülür.
Tartıyı hafif nemli bir bezle silin ve tamamen kurulayın. Cihazı suya sokmayın. Aşındırıcı ürünler kullanmayın. Belirli modellerle birlikte verilen kase ve kapak için:
• Isıtmayın veya mikrodalga fırında kullanmayın,
• Uzun süreli kullanımı garanti etmek için elde yıkanması tavsiye edilir.
Tartının yakınında kullanılan mikrodalga fırınlar veya cep telefonları gibi cihazlar, ağırlık görüntüleme ekranında bozulmalara neden olabilir. Tartıyı ısı kaynaklarının yakınında bırakmayın. Sıcak kapları tartı üzerine koymayın.
SEB Grup, Kalite taahhüdünün bir parçası olarak, yapışmaz Tefal/T-fal ürünlerine "Sağlık ve Çevre" Eco bilgilerini eklemiştir Bu taahhüt, Tefal/T-fal kaplamalarında PFOA, kurşun ve kadmiyum bulunmadığını ve yapışmaz ürünlerimizin çevre ve tüketici açısından zararsız olduğunu garanti eder. Bu Eco bilgileri birçok ülkede yürütülen düzenli analizlere dayanmaktadır (Fransa'da INERIS, Birleşik Krallık'ta ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS, Almanya'da FABES Laboratuvarları, Kanada'da MB Laboratuvarları ve Çin'de SGS) (laboratuvar sitelerine ait bağlantılar). Bu taahhüt Tefal/T-fal markasının web sitesinde ve ayrıca, yapışmaz Tefal/T-fal kaplamalı pişirme ürünlerinin ambalajında bulunabilir.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.